perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKILLI APARTMAN KAPI KİLİTLERİ

Apartmanlarda tercih edilen kapı kilitleri, apartmanlara herhangi bir personel devam kontrol cihazı ile giriş yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu cihazlar genellikle kartlı geçiş kontrol terminalleri olmaktadır.

Akıllı apartman kapı kilitleri, tüm pdks cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Zaten personel devam kontrol sistemlerinin kullanımının artması ile birlikte de elektronik kapı kilitlerine duyulan ilgi de her geçen gün artmaktadır. Bu kilitleri butonlar ile de kontrol edebilmek mümkün olacaktır. Perkotek Teknoloji olarak Strike akıllı apartman kapı kilitlerimizin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten elde edilmektedir. Bu sayede de uzun seneler boyunca sorunsuzca kapılarınıza tetik vermek için kullanılabilmektedir. Elektronik kilitlerde ve elektrikli kilit karşılıklarında enerji varken kapalı ya da enerji varken kilitli olarak iki farklı şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Bu kilitlerin tutuş güçleri beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Ahşap olan, metal, PVC, pimapen, Amerikan ya da kompozit kapılarda tercih edilebilmektedir.

Selenoid pimli bolt kapı kilit sistemleri de kapının hareketli olan kısmına saplanması ile çalışmasını sürdürmektedir. Bu kilitler, sekiz yüz ile iki bin kilogramlık bir tutuş gücüne sahiptirler. Kapının ağırlığına göre de tercih edilecek olan kilit farklılık göstermektedir. Bir de cam kapılarda tercih edilen manyetik kilitler vardır. Bu kilitler, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılan manyetik kilitlere elektrik verildiğinde cam kapının hareketli kısmına takılan aparata mıknatıs mantığı ile takılmaktadır. Akıllı apartman kapı kilitlerinde tutuş güçleri altmış, yüz seksen, iki yüz seksen, üç yüz elli, beş yüz, yedi yüz elli ve bin kilograma kadar desteklenebilmektedir. Akıllı apartman kapı kilitleri karşılıklarında kullanılmakta olan aparatlar; Z aparatı, L aparatı, Z aparatı, Lz aparatı ve U aparatı olup mıknatıslı manyetik cam kapı kilidine yapıştığı anda siz kapıyı kırsanız bile yüksek olan tutuş gücü ile kapıyı bırakmayacaktır. Elektrikli kilit, manyetik kilit ve elektrikli kilit karşılığını açtırmak için kullanılan butonlar dokunmatik ya da dokunmadan elinizi yaklaştırmanız ile çalışabilecektir.

Akıllı apartman kapı kilitleri ile beraber yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kart okuyucu cihazları tercih edebilirsiniz. Ancak genellikle bu cihazlar ile kartlı kapı açma cihazları tercih edilmektedir. Bu cihazlar kendi içerisinde standalone, online, offline ve panelli kart okuyucu olarak 4 farklı gruba ayrılmaktadır. Standalone olan cihazlar, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasını devam ettirir. Bu cihazlardaki en büyük özelliklerden bir tanesi, master kart ile kart tanımlaması yapılabilmesidir. Master kart olmadan kart tanımlamak ya da kart silmek mümkün değildir. Offline kartlı cihazlar ile geçiş yapabilmek için ise cihazların bilgisayara bağlı olmasına ya da bir panel ile kullanılmasına gerek yoktur. Bu cihazların kendileri zaten panel görevi görmektedir. Panelli kartlı geçiş cihazlarında da geçiş yapabilmek için panel kullanılması gerekir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazlara aynı zamanda aptal terminal adı verilmiştir. Aptal terminaller, hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar. Tüm bilgiler, panelin hafızasında tutulmaktadır. Bu cihazlarda kartlı geçişin yanı sıra aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Şifreli geçiş seçeneği cihazın hafızasını arttırmaktadır. Akıllı apartman kapı kilitleri ile siz de apartmanınıza giriş ve çıkış yapan kişileri kontrol altına alabilirsiniz. Böylece siz evde olmadığınızda apartman kapısı açık diye içeri giren hırsızlardan da kurtulabileceksiniz. Detaylı bilgi almak bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler