perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Üreticisi olduğumuz Tripod turnikeler 3 kollu olup, kolları bel hizasındadır. Şuan piyasada en çok kullanılan modeller olup tek ayaklı, çift ayaklı ve duvara monte edilebilen modelleri mevcuttur. Paslanmaz çelikten %100 Türkiye de üretilen turnike sistemlerimiz ISO 9001-2000, CE gibi kalite sertifikalarına sahiptir.

Paslanmaz çelik turnikelerimiz, kart okuyucu, parmak izi okuyucu ve yüz tanıma cihazları ile birlikte kullanılabileceği gibi istenirse jeton, para okuyucu, buton yahut uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Deprem, sel ve yangın gibi acil durumlarda diğer güvenlik sistemlerinden tetik alarak turnike enerjisi kesilip kolun boşa dönmesi sağlanarak hızlı kaçış sağlanabilir.

Müşteri isteklerine göre tasarım, kullanılacak malzeme niteliği ve ölçüleri değiştirilebilir. Turnike üzerindeki led barlar normalde kırmızı yanmakta olup geçiş yetkisi verildiğinde yeşil renge döner. AVAX turnikeler tek yönlü; sadece giriş yahut çıkış çalışabildiği gibi, çift yönlü; giriş-çıkış olarak da çalışabilir. Turnike sistemlerimiz single ve double olarak üretilmekte olup tüm Türkiye, Balkanlar, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlerinde satış sonrası teknik servis hizmetine sahiptir. 0850 811 8000 nolu telefonumuzdan bizi arayıp satış müdürlerimizle görüşerek ihtiyacınıza en uygun turnike sistemini belirleyip en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

 

TRİPOD BEL TURNİKELERİ

 


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler