perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Öğrenci takip sistemi; ilkokul, ortaokul, lise, üniversite ve yurtlarda okumakta olan öğrencilerin takip edilmesi ve devamsızlığının kontrol edilmesi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler; öğrenci takip yazılımı, bel turnikesi veya hızlı geçiş turnikesi ve pdks cihazından oluşmaktadır. Öğrenci takip sisteminde genel olarak parmak izi cihazları kullanılıyor olsa da yüz tanıma cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazları da kullanılabilmektedir. Ancak kartlı sistemlerde kullanılan kartları öğrencilerin birbirleri yerine okutuyor olmaları, öğrenci takibi için kartlı sistemlerin zamanla kullanımının azalmasına neden olmuştur. Parmak izli sistemlerde geçiş için kullanılan parmak izinin kişinin biyografisine göre farklı olması ile güvenlik üst düzeye çıkarıldığı için parmak izi cihazları, daha sık tercih edilmektedir.

Peki, öğrenci takip yazılımı nedir? Öğrenci takip yazılımı tüm Windows işletim sistemleri ile birlikte kullanabilmeniz için özel olarak yazılan bir programdır. Bu programın kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Basit ara yüzü sayesinde öğrenci takip yazılımı, kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcının basitçe kullanabilmesine olanak sağlamıştır. Peki, öğrenci takip yazılımı ne işe yarar? Öğrenci takip yazılımı ile öğrencilerin giriş ve çıkış yaptıkları saatleri görerek hangi derslere girmediğini veya yurtlarda kullanılıyor ise öğrencilerin hangi saatlerde giriş yaptıklarını bilmenizi sağlar. Öğrencinin devamsızlık yapması gibi durumlarda sms servisi sayesinde velilere mesaj göndererek, devamsızlık bilgisi alması da sağlanmaktadır. Özellikle dershanelerde sıkça rastladığımız bu sistemler, öğrencilerin de devamlılık disiplinini arttıracaktır.

Öğrenci takip yazılımı ile öğrencinin giriş yaptığı saatlere göre, okuduğu bölüme göre vb. özelliklere bakarak raporlamalar yapabilirsiniz. Üstelik öğrenci takip yazılımını çok kullanıcılı olarak farklı bilgisayarda da kullanabilirsiniz. Ara yüzü basit olan öğrenci takip yazılımını distribütörü olduğumuz Avax bel turnikesi ile güvenle kullanabilirsiniz. Üstelik öğrenci takip yazılımının sms atma servisinin yanı sıra aynı zamanda e-mail gönderme özelliğinin de yer alması ile dilerseniz öğrenci velilerine sms yerine mail de gönderebilirsiniz.

Öğrenci takip sistemi hakkında detaylı bilgi almak için uzman ve tecrübeli satış danışmanlarımız ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz web sitemizin iletişim bölümünden de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Göreceksiniz ki; öğrenci takip sistemi kullandığınız alanlarda öğrenciler giriş ve çıkış saatlerine daha çok dikkat ederek devam oranları da artacak ve bir disiplin elde edilecektir. Binlerce öğrencinin yer aldığı yurtlarda ve okullarda takip işlemi için neden uzun saatler boyunca çabalayasınız ki? Yapmanız gereken tek şey, bizi aramak ve takip işlemini çok daha basit koşullara indirgemeniz. Vakit kaybetmeyin ve hemen bizimle iletişime geçin! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları