perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Bilgisayar bağlantılı bekçi tur kontrol sistemleri, güvenliğin gerekli olduğu tüm alanlarda kullanılan ve kullanım alanı oldukça geniş olan sistemlerdir. Bekçi tur sistemleri, güvenlik görevlilerinin yer aldığı her alanda güvenlik görevlilerini takip etmek için kullanılır. Bu sistemler; tur ve yuva kartı, tur noktası ve bekçi kontrol kaleminden oluşmaktadır. Bu sistemleri kullanabilmek için ilk önce programa tur noktaları ve tur kartları tanıtılmaktadır. Tanıtılan kartları bekçiler tura çıkacakları zaman sisteme okutmakla yükümlüdürler. Kayıt tamamlandıktan sonra bekçilerin devriye gezecekleri alanlara kontrol noktaları yerleştirilir. Bekçiler kontrol noktalarında yer aldıklarında bekçi kontrol kalemini bu noktalara okutarak o anki saat ve tarihin raporlanması sağlanır. Özellikle kontrol noktalarının yerleştirileceği alanlarda metal veya demir gibi iletken madde olmamasına dikkat edilmelidir. Bekçiler ilk kontrol noktasından başlayarak son kontrol noktasına ulaşarak okutma işlemini tamamladıklarında tur sonlanmış olacaktır.

Bekçi tur kalemi yüksek kalite kontrollerinden geçirilmiş ve ağır koşullarda teste tabii tutulmuştur. Dayanıklılığı ispatlanmış olan bu kalemler; düşseler ya da yere atılsalar dahi çalışmalarını sürdürebilirler. Ayrıca su geçirmez oluşları ile tüm kötü hava koşullarına rağmen güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Okuması esnasında ışıklı ve titreşimli olarak uyarı vererek kullanıcısına bilgi vermektedir. Özellikle gece bekçilerinin yer aldığı alanlarda daha sık tercih edilen bekçi tur sistemleri, giderek yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bu sistemleri; sitelerde, plazalarda, holdinglerde veya alışveriş merkezlerinde güvenle tercih edebilirsiniz. Üstelik kalemin şarjı bitse dahi içerisindeki bilgiyi 3 yıl boyunca güvenle saklar ve böylece veri kaybı yaşamazsınız. Ayrıca adresleme özelliği sayesinde sadece istediğiniz alanların kontrol edilmesini de sağlayabilirsiniz.

Yüksek kalite belgeleri ile üretilen bekçi kontrol sistemleri, güvenlik ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılarak ispatlanmıştır ki; yaşanan vaka sayıları azalmıştır. Üstelik beki tur kalemlerini el feneri olarak da kullanarak geceleri bir görüş açısı elde edebilirsiniz. Günümüzde bu sisteme duyulan ihtiyaç her geçen gün artsa da bireyler başlarından geçen vakalar sonucunda kullanmaya yeltenmişlerdir. Neden bekleyesiniz ki? Güvenliğinizi tehlikeye atmayın! Uygun fiyata mal edeceğiniz güvenlik devriye kontrol sistemleri ile içiniz rahat olacak. Üstelik bekçi kontrol sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Bu sistemleri Win98 ve üstü tüm işletim sistemlerinizde kullanabilirsiniz. Entegreli olarak kullanılan yazılımlar ile bekçinizin her an nerede olduğunu raporlamalar ile görebileceksiniz. Güvenlik devriye kontrol sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak veya sistem hakkında bilgi edinmek için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Uzman satış müdürlerimiz sizlere en ideal çözüm ve uygun fiyat teklifini sunacak! Vakit kaybetmeyin ve güvenlik devriye tur sistemi ile güvenin ve huzurun keyfini çıkarın!  



Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları