perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak izi okuma cihazı ile kapınızı açtırmak ister misiniz?

Kapı giriş çıkışlarını kontrol ve kayıt altına almak için kullanılan sistemler arasında şüphesiz en popüleri parmak izi okuyuculardır. Kartın başkasına verilmesi zafiyetini ortadan kaldıran bu sistemin kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Parmak izi ile kapı açtırmak için iki yöntem vardır.

1-Parmak izli kapı kolu ile kapı açma

Parmak izi okuyucu, elektronik kilit ve kapı kolu 3ü bir aradadır. Pil ile çalışır ve cihaz özelliklerine göre ortalama 1000 geçişe kadar pil değişimine gerek kalmaz. Pilin bitmesine son 100 geçiş kala uyarı vererek pilin değiştirilmesi gerektiğini bildirir. Bir kişinin 10 parmağı bile sisteme tanıtılabilir. Parmaklardan biri deforme olursa, geri kalan 9 parmak izinden biri ile geçiş yapılabilir. Parmak izi okutularak geçiş yapıla bilindiği gibi istenirse proximity kart, şifre ve klasik mekanik anahtarla da geçiş yapılabilir. Ortalama 300 istenirse de 500 adet parmak izi, parmak izli kapı koluna tanıtılabilir.

2-Parmak izi okuyucu cihaz ile kapı açtırma

Parmak izi okuma terminali kapı yanında uygun bir yere monte edilir. Kapıya da elektronik yahut manyetik kapı kilidi takılıp, parmak izi okuyucuya bağlanır. Geçişe izin verilen kişilerin parmak izleri cihaza tanıtılır. Tanımlı kişiler parmak izini okutunca Türkçe bayan sesi ile “ teşekkürler” anonsu yapılıp kapı kilidine tetik gönderilerek kapının açılması sağlanır. Parmak izi cihazlar IP tabanlı olup networke bağlı geçiş kontrol yazılımından, giriş-çıkış raporları alınabildiği gibi anlık olarak tüm kapılar açılır yahut tüm geçişler durdurulabilir. Kapının şekline göre kare yahut dikdörtgen şekillerde parmak izi modelleri olup, kayıt kapasitesi, parmak izi okuma kapasitesi, parmak izi sensörü ve tanıma hızlarına göre çeşitlenen, ithal ettiğimiz modelleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları