perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark bariyer sistemleri, otoparklarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Günümüzde hemen hemen her otoparkta bariyer sistemlerine rastlamaktayız. Güvenliğin yanı sıra araçların geçiş kontrolünü de sağlayan bariyer sistemleri, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik gövdeden oluşmaları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edilmektedir. Üstelik bu bariyerlerin kol uzunlukları kullanacağınız alanın genişliğine göre değişiklik göstererek her ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunmaktadır. Avax otopark bariyerleri ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilmeleri ile kullanımda oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor.

Avax otopark bariyerleri ile sitelerde, havaalanlarında, holdinglerde, iş merkezlerinde, plazalarda ve buna benzer her alanda yer alan otoparklarınızı güvenle koruyabilirsiniz. Üstelik Avax bariyerlerin zaman kontrolü özelliği ile bariyerin istediğiniz saatte açılmasını ya da istediğiniz saatte kapanmasını sağlayabilirsiniz. Avax bariyerleri ayrıca parmak izli, yüz taramalı ya da kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanarak tetikleyebilirsiniz. Bu bariyerler, aracın geçişi esnasında bariyer kolu üzerinde durması durumunda hareket sensörünü engeller. Hiçbir uzaktan kumanda ile de kontrolü sağlanmaz. Araç geçişini tamamladığında ise bariyer kolu kapanma işlemine devam eder. Sensör kontrolü ile güvenliğin %100’e çıkarılmasını sağlayan bariyer sistemleri ile ayrıca acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş modu mevcuttur. Yangın, deprem veya afet gibi alarm durumlarında bariyer koluna uzaktan kumanda ile tetik verilse dahi komut işlemez ve otomatik olarak serbest geçiş sağlanır. Kullanımları kadar kurulumları da oldukça basit olan Avax bariyerler, ikaz lambası ile bariyer kolunun aşağı ve yukarı hareketi esnasından sürekli olarak yanıp sönerek kullanıcısına bilgilendirme yapmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak bu bariyer sistemlerinde istenen besleme gerilimi şartlarını sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile de dekoratif bir görünüm sunan bariyer sistemlerinin fiyatları, bariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir.

Güvenliğinizi neden sadece güvenlik görevlinizin inisiyatifine bırakasanız ki? Hızlı, kaliteli ve sağlam otopark bariyerleri ile siz de her daim kontrol ve güven altında olacaksınız. Üstelik Avax bariyer fiyatları oldukça uygun olmasının yanı sıra firmamız Avax otopark bariyerleri Türkiye distribütörüdür. Tüm Türkiye ve Turki Cumhuriyetler dâhil, 16 ülkeye de Avax otopark bariyerleri satışı yapmakta ve satış sonrası hizmeti vermekteyiz. Siz de eğer güvenliğinizi arttırmak istiyorsanız alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımızdan size özel, en uygun fiyat teklifini alın ve Avax otopark bariyerleri ile güvenliğin ve kontrolün tadını çıkarmaya başlayın!Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları