perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağazadaki satılan ürün güvenliğini en verimli ve başarılı olarak Akusto manyetik antenler ile gerçekleştirebilirsiniz. 58Khz çalışma frenaksı olan akusto manyetik mağaza ürün güvenlik antenlerimiz, Dexilon teknolojisi ile üretilmiş olup çevredeki elektronik gürültü yahut metal eşyalardan etkilenmeden çalışır. Akusto manyetik antenler mono yahut TX+RX  olarak çalışabilmektedirler.

Yaklaşık 2 metreye kadar başarılı okuma yapar, yanlış alarm (false) vermez. Mağaza ürün güvenlik sistemi için kullanılan; Akusto manyetik ürün güvenlik anteni, alarm sökücü, etiket öldürücü deaktivatör, DR etiket, pencil etiket, slipper etiket, şişe etiketi ve diğer ürün koruma ürünlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Akusto manyetik ürün koruma sistemi nasıl çalışır?

İlk önce mağaza kapısına ürün alarm anteni takılır. Ürün koruma anteni 1 çift yani sağ ve soldan oluşur. Kullanılacak etiketlere göre sağ ve sol ürün koruma anteninin arasındaki mesafe tayin edilir. Genellikle kağıt etiket ve dr etiket kullanılacaksa 120 cm geçiş mesafesi, sert plastik etiket kullanılacak ise de 2 metreye kadar geçiş mesafesi bırakılıp enerjisi verilip yere monte edilir. Akusto manyetik ürün koruma anteninin controller ı çalıştırılarak ortamdaki manyetik kirlilik setlenir, yahut ince okuma ayarları yapılır. Mağazada satılan tüm ürünlere kağıt etiket, DR etiket yahut sert plastikten imal edilmiş akusto manyetik alarm etiketleri takılır. Kasaya ise mıknatıslı etiket sökücü, el tipi alarm etiketi sökme aparatı, alarm etiketi etkisiz hale getiren deaktivatör yerleştirilir. Sistem artık hazır halde olup kullanıcıların hizmetine sunulur.

İçerik: akusto manyetik ürün koruma sistemleri, ürün koruma, mağaza güvenlik sistemleri, ürün koruma sistemleri, mağaza ürün koruma sistemleri, ürün alarm sistemleri, elbise alarmı, ürün koruma sistemleri fiyatları, mağaza ürün koruma, alarm etiketi, am akusto manyetik.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları