perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Biletli Otopark Sistemleri

TCP / IP tabanlı biletli otopark sistemleri sayesinde otoparkını takip etmek isteyen özel firmalar için ideal çözümlerdir. Çalışma prensibi olarak gelen aracın terminale yaklaşıp butona basarak bilet alması ve içerdiği süre boyunca tanımlanan parametreler doğrultusunda ücretlendirme yapılmaktadır. Bu ücretlendirme sonrası araç dışarı çıkış yapınca süresine göre gerekli ücretlendirme hesaplanmaktadır. Kişi kartını çıkış ünitesine koyarak yada çıkış ünitesindeki ödeme noktasına ileterek onay alındıktan sonra çıkışı gerçekleştirilmektedir. ARM çipli olan biletli otopark kontrol sistemi paneli hızlı ve performanslı bir şekilde geçişlerinizi sağlamanıza olanak verir. Ayrıca üzerinde bulunan led üzerinde uyarılarınızı anlık online olarak bulunabilir ve dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Türkçe ses ile çalışan bu panellerimize dilediğiniz dil eklenebilmektedir.

Biletli otopark sistemlerinin amacı ücretlendirme sağlamaktır. Yani belirteceğiniz kurallar doğrultusunda kişi ana otomasyondan bilet alarak içeri girdiğinde süresi başlamış olur. Kurallarınız doğrultusunda ücretlendirme işlemeye başlar. Dışarı çıkmak istediğinde bu kart kart okuyucu yani ödeme merkezi personeli tarafından alınır kart okuyucu üzerine konularak aracın içerdeki süresi ve sizin belirtmiş olduğunuz kurallara göre ücretlendirmesi ekrana gelir. Sesli uyarış sayesinde gerek giriş gerek ise çıkış bölümünde ödeme merkezi işlerini de kolaylaştırmaktır. Aynı zamanda haftalık, aylık gibi abonelikler tanımlayabilir. Aynı zamanda otomasyon üzerinde butona basmadan kartı göstererek geçiş sağlanabilmektedir. Çalışma prensiplerin de bir giriş otomasyonu, ödeme merkezi, çıkış birimi şeklinde işleyişi vardır. Fakat eğer ödeme merkezi çıkış biriminde olacaksa o zaman sadece giriş otomasyonu ve çıkış otomasyonu yeterlidir. Yazılımda içerde olan araçları kontrol edebilir. Hangi plakalı aracın giriş yaptığını kontrol edebilirsiniz. Tabiki bu abonelik almış olan kişilerde geçeridir.

Program ana yazılım ve client olarak ikiye ayrılmaktadır. Client olan yazılımda ödemeleri tahsil edebilir giriş yapılan araç bilgilerini sadece görebilirsiniz. Diğer tüm işlemler ana bilgisayar üzerinden yapılmaktadır. Kullandığı alt yapı java platformudur. Dolayısıyla güvenli ve çok hızlı bir yazılıma sahiptir. Kendi üzerinde bulunan hoparlör sayesinde sesli olarak uyarılar vermektedir.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları