perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

El tipi metal üst arama dedektörleri, güvenliğin sağlanması için geçiş yapılacak olan alanlarda bireyin üzerinde bulunan metalleri tespit ederler. Metal arama dedektörleri; kapı tipi metal arama dedektörü, x-ray cihazı ve el tipi metal üst arama dedektörleri olarak üç ana başlık altında toplanmaktadır. El tipi metal arama dedektörleri, güvenlik görevlisi bulunan alanlarda güvenlik görevlilerinin kapı dedektöründen geçiş sağlayan kişilerden şüphelenmesi durumunda tekrar, hızlı ve kaliteli şekilde arama yapmalarını sağlar. Çalışma frekansı 22 Khz olan el tipi metal üst arama dedektörleri, titreşimli olarak uyarı vermektedir. Metal tespitini bu şekilde sağlarlar. Yüksek duyarlılığı sayesinde metal dedektörleri en ufak metal eşyaları bile algılayarak güvenliğinizin %100’e çıkarılmasını sağlar. Ayrıca bu dedektörler, şarj olduktan sonra çok uzun bir süre şarjı bitmeden çalışmasını sürdürebilir. Şarj edilebilir oluşu ile kullanımını da oldukça basitleştiren el tipi metal arama dedektörleri; alışveriş merkezlerinde, plazalarda, holdinglerde, işletme girişlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle yeraltı treni ve metrobüs istasyonlarında güvenlik görevlileri bayanların çantalarını aramak yerine el tipi metal üst arama dedektörleri çanta üzerinde gezdirerek kolaylıkla metal taraması yaparlar.

Geniş bir tarama alanına sahip olan el tipi metal üst dedektörleri, küçük metal parçaları yakından ve büyük metal parçaları uzaktan dahi tespit edebilirler. Gelişmiş teknoloji ile üretilen el tipi metal dedektörler, metal tespiti yaptıklarında titreşimleri ile güvenlik görevlilerini uyarırlar ve böylece olası tehlikeli durumlar engellenerek güvenlik sağlanmış olur. Demir ve diğer metalleri kolaylıkla tespit edebilen dedektörler; bıçak, silah gibi kesici ve delici aletleri tespit etmede uzmandır. El tipi metal üst arama dedektörleri, deri kılıfları sayesinde kullanım sonrası uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanmanızı sağlar. Rahat, deri ve portatif kılıf dedektörü koruyarak uzun yıllar boyunca çalışabilirliğini sürdürmesine olanak sunar. Kullanımı da oldukça basit olan el tipi metal üst tarama dedektörleri,  ülkemizde yapılan sınavlarda üst taraması yapmak için de kullanılmaktadır. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında, hava alanlarında, otellerde, belediyelerde, ceza evlerinde ve buna benzer pek çok alanda da kullanılmaktadırlar.

Oldukça kaliteli bir tasarıma sahip olan el tipi dedektörler, metal bileşen kişinin neresinde olursa olsun kolaylıkla tespit sağlar. Ayrıca bu dedektörler radyasyon yaymazlar ve hamile bayanlara da zarar vermezler. Her açıdan muazzam bir ürün olan el tipi dedektörler, hassas taramalar yapmak için harika bir çözümdür. Firmamız Perkotek SECUDA el tipi metal üst arama dedektörleri Türkiye distribütörüdür. Bugüne dek tüm Türkiye’de ve 16 farklı ülkeye el tipi dedektör ve satışı ve satış sonrasında hizmeti gerçekleştirdik. Siz de güvenliğiniz için el tipi dedektör kullanmalısınız. Fiyatlardan yakınmanıza hiç gerek yok! Bizler Perkotek ailesi olarak uygun ve cazip fiyatlar ile karşınıza çıkıyoruz. El tipi metal üst arama dedektörleri satın almak için vakit kaybetmeden bizi arayın ve güvenin tadına varın!Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları