perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Yüz tanıma sistemleri, son teknoloji ile üretilmiş olan biyometrik sistemler sınıfına girmektedir. Yüz tanıma sistemleri, günümüzde birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Sıklıkla personel takibi yapmak amacıyla kullanılsalar da aynı zamanda geçiş kontrolü sağlamak ya da güvenlik amaçlı da oldukça sık tercih edilmektedirler. Peki, yüz tanıma sistemleri nasıl çalışır? Bu sistemlere öncelikli olarak kişinin yüz kaydı yapılır. Bu cihazlar yüz tanıma işlemini 3 boyutlu olarak yapmaktadırlar. Ayrıca yüz tanıma sistemlerini giriş ve çıkış yapılacak olan alanda yer alan turnike, bariyer veya kapılar ile birlikte de kullanabilirsiniz. Tüm takip yazılımları ile birlikte kullanılabilen yüz tanıma sistemleri, özellikle kapı kontrolü yapmak amacıyla daha sık tercih edilmektedir. Tanımlı kişinin yerine başkasının yüzünü okutarak geçiş yapılamıyor olması kapı kontrolü konusunda yüz tanıma sistemlerinin tercih edilme sıklığını arttırmaktadır.

Yüz tanıma sistemleri ile kapı açmak için öncelikli olarak kişinin yüzü cihaza tanıtılır. Cihaz her tanıtılan yüz için farklı bir ID numarası belirler. Bu ID numarası tıpkı T.C. kimlik numaralarımız gibi sadece o kullanıcıya aittir. Farklı kullanıcılara farklı ID’ler tanımlanmaktadır. Kişi yüzünü cihaza okuttuğunda belirlenen ID kullanılan takip yazılımına aktarılır. Yazılım bu ID’nin kayıtlı olduğunu tespit ettiğinde kapı açılır. Eğer kişinin yüzü tanımlı değil ise kapı açılmayacaktır. Özellikle yabancı kimselerin kullanacağınız alanlara girmesini bu sayede engelleyebilirsiniz. Tüm takip programları ile birlikte uyumlu olarak kullanabileceğiniz yüz tanıma geçiş sistemleri cihazları farklı kayıt kapasitelerine sahip oluşları ile her ihtiyacınıza farklı bir çözüm sunmaktadır. Personel sayınız 100 mü? Yoksa 1.000 mi? Hiç fark etmez! Farklı modellere sahip yüz tanıma sistemleri tüm bu ihtiyaçlarınıza çözüm sunacaktır.

Yüz tanıma sistemlerinde kullanılan işlemciler de son teknoloji ile üretildikleri için genel olarak 0,1 saniyede tanınacaksınız! Ayrıca bu sistemlere temas olmadığı, sadece yüzünüz ile uzaktan baktığınız için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Bu sistemlere kayıt kapasitesi 3.000 ile 5.000 arasındadır. Kapılarınızı açmak için harika bir çözüm olan yüz tanıma sistemleri, birden fazla firmanız ya da şubeniz olsa dahi bu lokasyonlar arasında haberleşmenizi sağlamaktadır. Üstelik farklı tasarımları ile kullanacağınız tüm alanlarda dekorasyonu bozmayacak, aksine dekorunuza renk katacaktır. Geniş ekranları ile de kullanımınızı da kolaylaştıran yüz tanıma sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Perkotek MAGIC FACE yüz tanıma sistemleri Türkiye distribütörüdür. MAGIC FACE markasının yüz tanıma sistemleri arasında en başarılı e en bilindik çözüm olmasının sebebi bu cihazların muazzam derecede kaliteli ve hızlı oluşlarıdır. Siz de vakit kaybetmeyin ve bizimle iletişime geçerek yüz tanıma ile kapılarınıza tetik verin. Anahtar taşıma derdi ve yükünden kurtularak, kapılarınıza bakışlarınız ile tetik vermek sizi de çok mutlu edecek! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları