perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Minibüs takip sistemi, minibüs şoförlerinin minibüs kalkış ve varış noktalarındaki geçirdikleri zamanı kontrol edebilmenizi sağlayan bir yazılımdan meydana gelmektedir. Bu yazılım sayesinde minibüs şoförünün kalkış saatlerini veya dönüş saatlerini bilerek esnetip esnetmediğini çok basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bilinmektedir ki; minibüs duraklarındaki en büyük sorun, şoförler arasındaki süre sıkıntısıdır. Bu sıkıntı, hem müşteriler hem de şoförler için zaman ve maddi kayıp demektir. Şoförler arasında çıkan tartışmalar da göz önüne alındığında oldukça zorlu ve problemli sürüşler meydana gelmektedir. Bu problemin ortadan kalkması için minibüs araç takip sistemini güvenle tercih edebilirsiniz. Üstelik bu sistemin kullanımı oldukça basittir ve kısa bir sürede devreye sokulabilmektedir.  

Minibüs takip yazılımının basit ara yüzü, her son kullanıcının kullanabileceği kadar basit bir şekilde tasarlanmıştır. Yazılım sayesinde minibüs kalkış ve varış saatini, tarihini, süresini kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Takip raporu sayesinde de tüm bu bilgileri bir arada görebilirsiniz. Minibüs takip sistemi kullanımı sağlanan alanlar göstermiştir ki; bu alanlarda var olan süre, kazanç tartışmaları son bulmuştur. Peki, bu sistemler nasıl kullanılır? Şöyle ki; proximity okuyucu kalemler ile saat ve tarih bilgisi alınmaktadır. Öncelikle sistemin kontrol noktaları, minibüsün yol alacağı güzergâhlara yerleştirilmektedir. Minibüs şoförü kontrol noktası yer alan durağa geldiğinde elinde bulunan proximity okuyucu kalemi bu noktalara okutur. Bu noktalarda alınan bilgiler, kalem aktarım cihazına yerleştirildiğinde minibüs takip yazılımına aktarılmaktadır. Tüm Windows işletim sistemleri ile birlikte güvenle kullanabileceğiniz takip yazılımı raporlamaları ile siz de rahat bir nefes alacaksınız!

Kalitesi ve sağlamlığı ile dillerden düşmeyen proximity okuyucu kalem, su geçirmezlik özelliği sayesinde tüm kötü hava koşullarına rağmen güvenle kullanılabilmektedir. Standart piller ile çalışan bu kalemlerin şarjları bitse bile içerisindeki veriler 3 yıl boyunca kullanılabilmektedir. Gelin siz de bir minibüs takip sistemi edinerek; minibüs şoförlerinin yapmış olduğu haksız kazançların önüne geçin! Üstelik minibüs takip yazılımı ile araçların gün içerisinde kaç kilometre yol yaptığını veya hangi aracın hangi şoför tarafından kullanıldığı kolayca öğrenebilirsiniz. Üstelik bu sistemleri sadece minibüs takibi yapmak için değil, aynı zamanda özel ve şahsi araçların takibini yapmak için de kullanabilirsiniz.

Sizi asla yarı yolda bırakmayacak ve kaliteli çözümler elde etmenizi sağlayan minibüs takip sistemi fiyatları için uzman ve alanında bir o kadar da tecrübeleri olan satış müdürlerimiz ile 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz web sitemizin iletişim bölümünden de bize mail göndererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Göreceksiniz ki; siz de bu yazılım sayesinde duraklarda sürekli yaşanan kargaşalı durumlar engellenecek! Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve kaliteli çözümlerimiz ile tanışın! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler