perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Güvenlik ve kontrol için kullanılan araç altı arama aynası, bariyerlerden geçiş yapan araçların altında tehlike maddelerin (bıçak, bomba silah vb.) yer alıp almadığını tespit etmek amacıyla kullanılan aynalardır. Otoparklarda güvenlik görevlilerin kullandığı araç altı arama aynası genellikle güvenlik şirketlerinin tercih ettiği bir üründür. Bunun yanı sıra aynı zamanda da devlet dairelerinde, plazalarda, sitelerde, alışveriş merkezlerinde, askeri alanlarda, karakollarda, otomobil tamircilerinde, özel işletmelerde ve buna benzer alanlarda da kullanılmaktadır. Güvenlik için olmazsa olmaz haline gelmiş araç altı arama aynası ile güvenliğiniz %100 güvende olacak.

Araç altı arama aynası daha rahat bir kullanım için dış bükey olarak tasarlanmıştır. Araç altı arama aynasının üzerine konumlandırılan led fener ile de geceleri yapılan aramalar daha basit bir şekilde gerçekleştirilir. Araç altı arama aynasının ergonomik oluşu ile elin tutacağı kısım sürekli kullanımlar için oldukça idealdir ve kullanımda büyük rahatlık sağlayacaktır. Perkotek tarafından satışa sunulan araç altı arama aynası, pilli fenerlidir. Fener, standart AAA pil ile çalışmasını sürdürebilmektedir. Ayrıca elektrostatik boyalı olan boru gövde profiline sahiptir. Tutma alanı plastik kaplamalı olduğu için sürekli kullanımlarda asla ele zarar verilmez. Peki, araç altı arama aynası nasıl kullanılır? Bu ayna, otoparkınıza giriş yapacak olan araçların altına tutulur. Araçların bagajları güvenlik görevlileri tarafından kontrol edilse de; otoparklara veya kullanım sağlayacağınız her türlü alana tehlikeli madde sokuşu, araçların altına gizlenebilmektedir. Bu gibi tehlikeli durumların ortadan kaldırılması için güvenle tercih edebileceğiniz araç altı arama aynası ile araçların altında yer alan tehlikeleri anında fark edebilirsiniz.

Araç altı arama aynasının küresel çok yönlü tekerliği sayesinde aracın baştan sona tüm kısımlarını kontrol etmek oldukça basit olacaktır. Güvenlik görevlisinin basit kullanımı için her şey düşünülerek üretilmiş olan araç altı arama aynası ile güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Üstelik sapı ayarlanabilirdir ve görüş kalitesi de oldukça keskindir. Gece kullanımlarda harika bir aydınlatma ile karşımıza çıkan araç altı arama aynası; elçiliklerde, fabrikaların giriş alanlarında ve aklınıza gelebilecek her türlü giriş alanında güvenle tercih edilebilirdir. Araç altı arama aynasının farklı modelleri ile siz de pek çok alanda harikalar yaratabilirsiniz. 

Firmamız Perkotek, kuruluşundan bugüne dek araç güvenliği için pek çok çözüm üretmiştir. Bunların başında en sık tercih edilenlerden birisi olan araç altı arama aynası AVAX markadır. Ayrıca Perkotek, Avax araç altı arama aynası Türkiye distribütörüdür. Avax araç altı arama aynası ile siz de güvenliğinizi sağlamak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Neden vakit kaybederek güvenliğinizi tehlikeye atasınız ki? Telefon numaralarımızdan bize ulaşın ve siz de harika çözümler ile tanışın! Zaman kaybetmeyin ve Avax araç altı arama aynasını Türkiye distribütöründen satın alın. Satış müdürlerimiz sizlere kaliteli bu ürün için en ucuz fiyat teklifini verecekler! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler