perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçların kontrollü ve güvenli geçişi için idealdir.  3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen bariyer kolları ile geçiş noktalarını tamamen kapatabilir onay verdiğiniz araçlarında geçişini sağlayabilirsiniz. AVAX otopark bariyer sistemleri Türkiye distribütörü olan firmamız; bütçe, kalite ve kullanılabilirlik esaslarına göre farklı çeşitlerde otopark bariyerlerini ithal edip bayi ve direk son kullanıcı müşterilerine dağıtımını yapmaktadır.

AVAX otopark bariyeri; akıllı kol, emniyet fotoseli ve loop dedektörler ile geçen araçların zarar görmemesi için güvenlik paketleri ile donatılmıştır. Emniyet fotoseli ve loop dedektör bariyer kolunun altında bir araç varken kapat butonuna basılsa bile zararı engellemek için bariyer kolunu hareket ettirmez. Ola ki emniyet fotoseli ve loop dedektörü arızalansa bile akıllı kol özelliği ile kol altındaki bir cisme temas ettiğinde cismi algılayıp hemen kalkar. Otopark bariyer sistemlerinin özelliklerine ve kullanılacak otoparktaki araç geçiş yoğunluğuna göre açılma ve kapanma süreleri değişmektedir. 1 saniyeden 6 saniyeye kadar zaman aralıkları mevcuttur. Otopark bariyer sistemlerinde kullanılabilecek ekipmanlar şu şekildedir.

  • Otopark bariyerleri
  • OGS ve HGS ile otopark bariyerli geçiş sistemleri
  • Bilet alma – vermeli ücretli otopark bariyer sistemleri
  • Mantar bariyer sistemleri
  • Road blocker bariyer sistemleri
  • Yana kayar bahçe kapıları

Şimdi bu maddeleri detaylandıralım.

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

MX ve MC otopark bariyer sistemleri serilerini üreten AVAX her bütçeyi düşünmüştür. Bariyerler set olarak satılmakta olup set içeriklerinde; otopark bariyeri, bariyer kolu, kol dayama ayağı, emniyet fotoseli ve uzaktan kumanda alıcı verici ünite. Otopark bariyer sistemleri uzaktan kumanda ile çalıştırılabildiği gibi, biletli otopark otomasyonu, parmak izi-yüz tanıma ve kartlı geçiş sistemleri, ogs ve hgs araç tanıma sistemleri ve start-stop butonları ile de kullanılabilinir.

OGS ve HGS Lİ OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

Bu otopark bariyer sistemlerinde araçların ön camına yada plakasına takılan UHF etiketler, otopark geçiş kontrol programına tanımlanır. Tanımlanan araçları gören otopark ogs antenleri araçların geçişi için otopark bariyerine tetik verir ve geçiş sağlanır. Özellikle siteler, toplu konutlar, apartmanlar, iş merkezleri, fabrikalar ve plazalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

BİLETLİ VE ÜCRETLİ OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

Otopark bilet verme makinasından bileti aldıktan sonra girişteki otopark bariyer sistemleri bariyeri açılır, araç otoparkta istediği süre kalır ve çıkış esnasında güvenlik mobasına biletini verir. Bilet değerlendirme cihazı yazılıma bağlanarak içeride kalınan zamanı ve ücreti ekrana yansıtır. Tahsilatın ardından çıkış bariyeri aracın geçişine izin verir. İstenirse promosyon geçişler yani alışveriş merkezinde şu kadarlık harcamanın üstü yapılırsa otopark ücretsiz olsun gibi özellikler sağlanabilir.

MANTAR BARİYER SİSTEMLERİ

Üst düzey güvenlik gerektiren yerler için kullanılan mantar otopark bariyer sistemlerine araç çarpsa yahut intihar saldırısı yapsa bile geçemez. Mantar bariyerin yüksekliğinin biraz fazlası kadar yer kazılır ve mantar bariyer gömülür. Hidrolik mantar bariyerin yağ tankına ve elektrik panosuna bağlantıları yapılır. Tekli, ikili, üçlü yahut daha fazla mantar bariyerin aynı anda kalkıp inmesi sağlanabilir. Büyükelçilikler, konsolosluklar, askeri binalar, polis merkezleri, plazalar, kamu kurum ve kuruluşlarının otoparkları başta olmak üzere yüksek güvenlik ihtiyacı olan yerlerin tercihidir. Mantar bariyerler uzaktan kumanda ile kontrol edilebileceği gibi ogs anten ve etiketleri, parmak izi ve yüz tanıma cihazları ile de kontrol edilebilir.

ROAD BLOCKER YÜKSELEN YOL BLOĞU

Güvenliğin maksimumda sağlandığı yerlerde kullanılan road blockerlar hidrolik olarak yağ basıncı ile çalışır. Road blocker için sığabileceği kadar bir kuyu kazılır ve gömülür. Çelik ankrajlarla sabit noktalara ilaveten bağlanabilir. 2 ile 4 metre uzunluklarda üretilebilen yol blokları; askeri binalar, büyükelçilikler, polis merkezleri, konsolosluklar, kamu kurum ve kuruluşlarının girişlerinde kullanılmaktadır.

YANA KAYAR BAHÇE KAPI MOTORLARI

2 metre ile 6 metre uzunluklarda demir, çelik yahut farklı materyallerden üretilebilen yana kayar kapılar için kullanılan motorlardır. 1000 kg, 1200 kg ve 1500 kg ağırlığında bahçe kapılarını hareket ettirebilen AVAX motorlar %100 performans ile sorunsuz çalışır.

Yukarıdaki ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayıp ön görüşme ve yerinde keşif talep edebilir ve sizin için uygun olan sistem ile ilgili satış teklifi isteyebilirsiniz. Otopark bariyer sistemlerini en ucuz fiyatlarla ve en kaliteli teknik servis imkanlarıyla bizden tedarik edebileceğinizi garanti ediyoruz.