perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Mağaza ürün koruma sistemleri, mağazalarınızda yer alan ürünlerin korunması için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler; mağaza ürün koruma anteni, ürün alarm etiketleri ve ürün alarm etiket sökücüden oluşmaktadır. Mağaza ürün koruma sistemleri, sadece giysi mağazalarında değil, elektronik mağazalarda yahut market gibi yerlerde de kullanılmaktadır. Mağaza ürün koruma sistemleri antenlerinin tercih edildiği yerler göstermiştir ki; bu sistemlerin sadece varlığı bile çalıntı olaylarını engellemektedir. Ürünlerin üzerinde yer alan etiketler sökülmeden mağazadan ürünün çıkarılması istenirse; ürün koruma antenleri sesli olarak alarm vererek mağaza çalışanlarını uyarır ve bu sayede hırsızlık olayları %100’e kadar önlenerek güvenlik sağlanmış olur.

Mağaza Ürün Koruma Antenleri

Mağaza ürün koruma sistemleri antenleri radyo frekansı ile çalışmaktadır. Parazitsiz ortamlarda 2 metreye kadar algılama kapasitesine sahip ürün koruma antenlerinin gövdesi ABS plastikten üretilmektedir. Özellikle mağaza dekoruna çok fazla önem veren mağaza sahipleri, bu ürünlerinin gövdelerini şeffaf olarak kullanmayı tercih etmektedirler. Bunun yanı sıra, farklı mağazalarda antenlerin gövdelerinin reklam tabelası olarak da kullanıldığını görebilirsiniz. Mağazalarınıza girişler ne kadar yoğun olursa olsun, bu antenler %100 performans ile çalışarak etiket takılı olan ürünleri tespit eder. Antenlerin alarm ses seviyesini ve hassasiyet ayarını da kendiniz değiştirebilirsiniz. Kullanımlarının oldukça basit olmasının yanı sıra kurulumları da çok basittir ve çok kısa bir sürede kurulum gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız Perkotek SENSITIVE mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumundadır ve kurulduğu günden bugüne dek mağazalar için güvenlik çözümleri sunmaktadır. Deneyerek göreceksiniz ki; bu ürünler güvenliğinizi üst düzeye çıkaracak. Üstelik mağaza ürün koruma antenleri fiyatları da oldukça uygundur ve bütçenizi asla sarsmaz. Bizi arayarak satış danışmanlarımızdan en uygun ve cazip fiyat teklifini alabilirsiniz.

 

Mağaza Ürün Koruma Alarm Etiketleri

Mağaza ürün koruma sistemleri alarm etiketleri; 8,2 mhz radyo frekansı ile çalışır. Bu etiketler kâğıt ve plastik olarak ikiye ayrılmaktadır. Kâğıt etiketler ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılır. Bu etiketlerin üzerinde ürün koruma antenine tanımlı olan sahte bir barkod vardır. Ürün eğer etiket okutulmadan mağazadan çıkarılmak istenirse ürün koruma anteni sesli olarak alarm verir. Bu yüzden kâğıt etiketlerin mağazadan çıkarılmadan önce pasif hale getirilmesi gerekmektedir. Plastik etiketler ise ürünü delerek kullanılan etiketlerdir. Bu etiketler ürüne sabitlenir ve etiket sökücü olmadan çıkarılması oldukça zordur. Etiket sökücü kullanılmazsa plastik etiket çıkarılırken ürüne zarar verilebilir.

Mağaza Ürün Koruma Alarm Etiket Sökücü

Mağaza ürün koruma sistemleri alarm etiket sökücü; plastik ve kâğıt etiketlerin çıkarılması için kullanılan aletlerdir. Kâğıt etiketlerin pasif duruma getirilmesi için kâğıt etiket öldürücü, plastik etiketlerin çıkarılması için ise mıknatıslı manyetik sökücü kullanılmaktadır. Mağazalarda etiket sökücüler kasa görevlileri tarafından kullanılır. Ürün satın alındıktan sonra etiketler kasada sökülmektedir.

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları