perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, personel takibi yapmak ve geçiş kontrolü sağlarken aynı zamanda güvenlik de sağlayan sistemlerdir. Kartlı sistemler; turnike, kapı ve bariyerleri açmak için kullanılabilmektedir. Özellikle personel takibi yapılacak ise personel takip programı ile ve diğer tüm takip programları ile birlikte de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu sistemlerde kullanacağınız proximity veya mifare kartların üzerine dilediğiniz baskıyı da yapabilmeniz mümkündür. Peki, nasıl? Kart yazıcıları sayesinde! Kart yazıcılarını ofislerde, bankalarda, hastanelerde, eğitim kurumlarında, kamu kurum ve kuruluşlarında, iş merkezlerinde, hava limanlarında, konsolosluklarda ve buna benzer birçok alanda güvenle tercih edebilirsiniz. Kart yazıcıları ile kartın üzerine isim, soy isim, çalışılan departman, logo, firma adı ve buna benzer baskılar yapabilirsiniz.

TEK YÜZ VE ÇİFT YÜZE BASKI YAPABİLEN KART YAZICILARI

Kart yazıcıları, 300 dpi’lik çözünürlükte baskılar yapmanızı sağlar. Bu çözünürlük ile müthiş kaliteli görünümler elde edebilirsiniz. Özellikle kartların üzerine fotoğraf baskısı yapacaksanız net ve kaliteli görüntüler elde edeceksiniz. Üstelik kart baskı yazıcıları ile kartın sadece tek bir yüzüne değil, isterseniz iki yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Çift yüze baskı yapabilen ve tek yüze baskı yapabilen kart yazıcıları olarak çeşitlendirilen bu yazıcılar, renkli ve siyah-beyaz baskılar yapmanızı sağlar. Siyah ve renkli ribonları kullanarak baskınızın rengini kendiniz seçebilirsiniz. Bu kart yazıcılar ile sadece bilgi girişli değil, aynı zamanda logolu, resimli ve barkodlu kart baskısı da yapabilirsiniz.

Kart yazıcıları sayesinde plastik, mifare ya da proximity tüm kartlarınıza yüksek hızlarda baskı yapacaksınız. Farklı kullanım alanları için farklı modelleri yer alan kart yazıcıları, baskı kalitesi ile ihtiyacınıza en iyi çözüm olacak. Neden kartlarınıza yapacağınız baskıları büyük maliyetlerle dışarıda yaptırasınız ki? Kartlara harcadığınız maliyetlerden kart yazıcıları ile kurtularak işletmenize tasarruf ettirebilirsiniz. Kaybolan, kırılan ya da tahriş olan kartlar veya yeni kart ihtiyacı akla geldiğinde de baskı maliyeti giderek artacağa benziyor. Bu maliyetten kurtulmak için kart baskı yazıcılarını deneyin ve tasarrufun kapılarını aralayın. Kendi tasarımlarınızı kartlarınızda görmek sizi de oldukça mutlu edecek! Ben tasarımdan anlamam derseniz de hazır tasarımlar kullanarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Üstelik eğer işletmenizde kartlı sistemler kullanıyorsanız bu baskılar sayesinde kartlarınızı tanıtım kartı olarak da kullanabilirsiniz.

KART YAZICILARI RİBONLARI VE SARF MALZEMELER

Kart yazıcıları sarf malzemeleri ile kartlarınızı da koruyabilirsiniz. Kart askı ipi ile kartlarınızı üzerinizde taşıyabilir, kart koruyucu ile tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Üstelik kart baskı yazıcılarının kullanımları da oldukça basittir ve eğitim ihtiyacını da azaltır. Vakit kaybetmeden kart baskı yazıcısı ile kartlara harcadığınız maliyetleri azaltın! Bu yazıcılar 1 sene gibi kısa bir sürede kendini amorti ettirecek ve büyük tasarruflar elde etmenizi sağlayacak. Hemen arayın ve tecrübeli satış müdürlerimizden size uygun fiyat teklifini alın! 

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları