perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

   

  Yemekhane Takip Sistemi  Yemekhane takip sistemi, yemekhanelerinizde personel öğün hak edişlerini kontrol altına almanızı sağlayan sistemlerdir. Yemekhane takip yazılımı ile personellerinizin gün içerisinde kaç kez yemek yiyeceğini belirleyebilir ya da hangi saatler arasında yemek yiyebileceğini düzenleyebilirsiniz. Bu takip yazılımını tüm personel devam kontrol cihazları ile birlikte kullanabilirsiniz. Parmak izli, yüz tanımalı ve kartlı sistemlerden istediğinizi tercih edebilir ve bu cihazları yemekhane girişlerine konumlandıracağınız turnike sistemleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Yemekhane takip yazılımı sayesinde yemekhanenizin birden fazla girişi olsa dahi kimin hangi girişten girdiğini ve yemekhanede ne kadar vakit geçirdiğini raporlamalar ile öğrenebilirsiniz. Bu raporlamaları kişi bazında yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bölüm bazında da yapabilirsiniz.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  Spor Salonu Üye Takip Sistemi  Üye takip sistemi, özellikle spor salonları, Fitness center gibi yerlerde tercih edilen sistemlerdir. Üye takip yazılımı ile spor salonunuza kimin ne zaman giriş yaptığını ya da içeride ne kadar vakit geçirdiğini kolayca öğrenebilirsiniz. Üye takip yazılımını spor salonunuzun girişine konumlandıracağınız turnike sistemleri ve tüm pdks cihazlar ile uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede üyenizin giriş yetkisi olmayan alanda yer almasını da engelleyebilirsiniz. Üye takip yazılımı ile ayrıca üyelerinize toplu sms yoluyla kampanya ve indirim bilgisi verebilirsiniz. İsterseniz doğum günü, kandil, bayram gibi özel günlerde mesajlar da gönderebilirsiniz. Bu sistemlerde bilgiler otomatik olarak bilgisayara aktarıldığı için üyeler hakkında her türlü ayrıntılı bilgiyi kolayca takip edebilirsiniz.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  Tuvalet Takip Sistemi  İşletmeler çalışanlarının mesai saatleri içerisinde her zaman tam performans ile çalışmasını ister. İşletmelerde %100 verim elde etmek için üretilmiş olan tuvalet takip yazılımı sayesinde personellerinizin tuvalette fazladan ne kadar zaman geçirdiğini öğrenerek ay sonları maaş hak edişlerini buna göre düzenleyebilirsiniz. Kesinlikle biz üçün beşin hesabını yapmıyoruz gibi düşünmeyin. Çünkü 100 personeliniz varsa ve her biri günde fazladan 30 dakika tuvalete harcıyorsa, bu mali açıdan büyük bir zarar etmenize ve işlerinizin gecikmesine neden olur. Bu yazılımı tuvaletlerin girişine yerleştireceğiniz parmak izli, yüz tanımalı ya da kartlı sistemler ile birlikte kullanabilirsiniz.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  Öğrenci Takip Sistemi  Öğrenci takip yazılımı, tüm pdks cihazlar ile birlikte kullanılabilirdir. Ayrıca giriş ve çıkış alanlarında yer alan turnike sistemleri ile de birlikte de kullanabilirsiniz. Peki, ne işe yarar? Öğrenci takip yazılımı; geç gelen ya da erken çıkan öğrencileri tespit etmenizi sağlar. Ayrıca devamsızlık yapan öğrencileri de kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Bu yazılım ile bu tarz bilgileri raporlayarak ailelere öğrencinin durumu hakkında raporlamalar yapabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan öğrenci takip yazılımını kısa bir eğitimden geçirilerek kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  Minibüs Takip Sistemi  Minibüs takip yazılımı; minibüs şoförlerinin varış ve kalkış noktalarını belirlemenizi ve bir servisin ne kadar süre ile gerçekleştirdiğini öğrenmenizi sağlar. Peki, nasıl? Öncelikle minibüs şoförlerinin plakaları ve kalkış-varış noktaları programa tanıtılır. Minibüsün geçeceği güzergâhta yer alan duraklardaki kontrol noktalarına minibüs şoförleri kontrol kalemlerini okutarak bilgi verirler. Kalem aktarım cihazına yerleştirildiğinde elde edilen bilgiler minibüs takip yazılımı sayesinde bilgisayara aktarılarak raporlanabilmektedir.

  Devamı İçin Tıklayınız