perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Turnike sistemleri geçiş kontrolü ve geçiş yetkilendirmesi yapmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Bu turnikeler farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Vip turnikeler, aynı zamanda engelli geçiş turnikesi olarak da adlandırılır. Engelli geçiş turnikesi, farklı kol uzunlukları ile farklı uzunluklara sahip alanlarda güvenle tercih edilebilir. Bu turnike sistemleri, turnike kullanılacak olan her alanda %100 kullanılmalıdır. Çünkü engelli bireylerin normal bir turnikeden geçmesi mümkün değildir. Engelli bireylerin normal turnikeden geçemiyor olması, vip turnikelerin kullanımlarını da günümüzde giderek arttırmaktadır. Silindir, camlı, geniş kollu olarak kendi içinde ayrılan vip turnikeler, ileri veya geri hareket esnasında kişi eğer turnike önünde yer alırsa turnike otomatik olarak bu eylemi hissederek tepki verir ve kişinin kapanma esnasında zarar görmemesi için çalışması otomatik olarak durur. Aynı zamanda bu turnikeleri tek veya çift butonlu olarak da kontrol edebilmeniz mümkündür. Tek butonla kontrol sağlayacaksınız, turnike butona her basışta açıksa kapanır, kapalı ise açılır. Çift buton kontrolünde ise açma ve kapama için iki farklı buton bulunur.

Vip turnike sistemlerinin kullanımının yanı sıra kurulumları da oldukça basittir. 20 dakika gibi kısa bir sürede bu turnikelerin montaj işlemleri gerçekleştirilebilir. Ayrıca engelli geçiş turnikeleri mikroişlemci kontrollü olarak çalışabilirler ve bu sayede çift taraflı olarak geçişe imkân sunarlar. Geçiş yapılan yönde bir dijital veri çıktısı veren engelli geçiş turnikeleri, bilgisayar kontrollü olarak kullanılıyorsa bu veriler direk olarak bilgisayara da gönderilebilmektedir. Engelli geçiş turnikeleri, yüksek performansları ve sağlamlıkları ile TSEK, ISO 200 ve ISO 9001 kalite belgelerini almıştır. Bu turnike sistemlerinin boyutları 75 ve 90 cm arasında değişiklik göstermektedir. Farklı modelleri ile kullanacağınız her alanda (özellikle tasarıma önem veriyorsanız) dekoru bozmayacak, aksine bu alanlara bir şıklık ve kalite katacaktır.

Kullanımları oldukça basit olan engelli geçiş turnike sistemleri, zaman kontrolü özellikleri sayesinde belirlenen zamanda açılabilir veya belirlenen zamanda kapanabilmektedir. Ayrıca vip turnike sistemlerinin acil mod özelliği; yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Eğer dilerseniz isteğe bağlı olarak besleme gerilimi şartlarını da sağlanabilmektedir. Yumuşak ve sessiz geçiş özelliği sayesinde engelli geçiş turnikeleri hassas ve kontrollü geçişlerin kapılarını aralıyor. Eğer isterseniz vip turnike kolu üzerine engelli işareti koyabileceğiniz gibi geçiş ok işaretleri de koyarak kullanıcılar için geçiş yönünü de kendiniz belirleyebilirsiniz. Tekerlekli sandalye kullanan bireyler için tasarlanmış vip turnikeler, engelli bireylerin hayatını kolaylaştırıyor!

Vip turnike sistemlerinin elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik gövde yapıları ile iç ve dış ortamlarda tercih edilebilirliği ispatlanmış ve kolaylaştırılmıştır. Firmamız Perkotek Avax engelli geçiş turnike sistemleri Türkiye distribütörüdür. Bugüne dek Türkiye ve tüm Turki Cumhuriyetler dâhil, balkanlarda kalite, güvenli, hızlı ve kesintisiz olarak engelli geçiş turnikesi satışı ve satış sonrası hizmeti verdik. Siz de vip turnikeler hakkında detaylı bilgi almak veya engelli geçiş turnike fiyatlarını öğrenmek için bizi 0850 811 80 00 numaralarımızdan arayabilir, profesyonel ve uzman satış müdürlerimizden engelli geçiş turnikeleri için en iyi ve en ucuz fiyat teklifini alabilirsiniz! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler