perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAGIC VEIN Avuç İçi Damar İzi Tanıma Sistemleri en üst düzeyde güvenlik ve kusursuz kimlik doğrulama gerektiren yerler için idealdir. Avuç içini yani aya dediğimiz kısımdaki damarları tanıyarak çalışır. Her insanın avuç içerisindeki damar yapısı kendine özel ve fizyolojisi benzersizdir. Avuç içerisindeki yıpranmalar ve yaralanmalar sistemin sağlıklı çalışmasına mani değildir. MAGIC VEIN avuç içi damar tanıma sistemleri canlı ve cansız ayırımı yapabilme yeteneğine sahiptir.

Parmak izi ve yüz tanıma sistemlerine göre çok daha efektif ve hızlı olarak çalışan bu sistem için üretilen cihazlar müşteri taleplerine göre geliştirilmiştir. Dokunmatik ekran, bilgisayar ile wifi kablosuz ağ üzerinden haberleşebilme, cloud base çalışabilme, görsel ve sesli mesajlarla kullanıcıyı yönlendirebilme özellikleri, kullanımını oldukça kolaylaştırmıştır.

Tüm avuç içi damar tanıma sistemleri Perkotek Call Center’ından otomatik destek alabilme özelliğine sahiptir. Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusca dil desteğine sahip modellerde bulunmaktadır. Seri olarak üretilmesi ve satılması ile birlikte avuç içi damar izi tanıma sisteminin fiyatı da oldukça makul seviyelere inmiştir.

 

İlgili Aramalar: avuç içi damar okuma cihazı fiyatı, avuç içi damar izi okuma sistemi, avuç aya damar tanıma cihazı, damar izi tanıma okuma sistemleriGörmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları