perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

RF Mağaza Ürün Koruma Sistemleri, 8.2 MHz Radyo frekansı ile çalışır. Mağazalarda satılan ürünlerin hırsızlığa karşı korunmasında en yaygın ve güvenilir çözümdür. Perkotek, Sensitive Radyo frekanslı mağaza ürün güvenlik sistemlerinin Türkiye distribütörü olup 2 yıl ürün 10 yılda yedek parça garantisi vermekte olup en ucuz fiyat garantisiyle satış yapmaktadır.

RF Mağaza ürün koruma sistemi kurulumu ve çalışma şekli

Sistemi oluşturan ekipmanları; ürün koruma güvenlik anteni, ürün alarm etiketi ve alarm sökücüler olarak 3 başlıkta toplayabiliriz. Mağaza girişine tasarımını beğendiğiniz ve dekorunuza uygun olan RF ürün güvenlik anteni monte edilir. Daha sonra etiketleme işlemine geçilir. 4x4 kağıt etiket, 5x5 kağıt etiket, r50 etiket, round etiket, golf etiket, square etiket, sun etiket, mini etiket gibi ürün alarm etiketleri ürünlerin üzerine takılır. Son işlem ise kasada bu ürün alarm etiketlerinin sökülmesidir. Kağıt etiketleri etkisiz hale getirmek için etiket öldürücü deaktivatör denilen cihaz, sert etiketleri çıkarmak için ise mıknatıslı etiket sökücü kullanılır.

İlgili Aramalar: mağaza güvenlik sistemleri, ürün koruma sistemleri, ürün alarm sistemleri, elbise alarmı, ürün koruma sistemleri fiyatları, mağaza ürün koruma, alarm etiketi, mağaza ürün koruma sistemleri.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler