perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Üye takip sistemi, spor salonlarında ve Fitness center gibi alanlarda kulübe üye olan kişilerin üyelik alanlarında yer alıp almamasını bilmenizi sağlamaktadır. Üye takip sistemi; üye takip yazılımı, bel turnikesi veya hızlı geçiş turnikesi ve pdks cihazından oluşmaktadır. Üye takip sisteminde kartlı geçiş kontrol ve yüz tanıma cihazları da kullanılabilmesinin yanı sıra daha çok ve sık olarak parmak izi cihazları kullanılmaktadır. Parmak izi cihazlarında kullanılan parmak izi teknolojisi, parmak izinin kişinin biyografisine göre farklı olması ile asla güvenlik açığı vermez ve bir kişi bir başkası yerine asla geçiş sağlayamaz. Bu sistemlerde tercih edilen turnikeler ise paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olarak üretilerek iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edebilmenize olanak sağlar.

Birçok üyelik gerektiren alanda, üye takibi yapabilmek için kullanılan farklı programlar olsa da, bu programlar, bu programlar üyelerin sadece muhasebe bilgilerini tutmaktadır. Ancak firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olan üye takip yazılımı ile üyelerin giriş ve çıkış yaptıkları saati, günü tespit edebilir, hangi alanlarda yer aldıklarını öğrenebilirsiniz. Üye takip  sistemi yazılımı ile üyenin her yaptığı hareketi ve ne hizmet aldığını kolayca raporlamalar ile tespit edebilirsiniz. Üye takip yazılımının otomatik olarak mail gönderme özelliği ile de doğum günü, kandil, bayram ve buna benzer özel günlerde üyelere kutlamak amaçlı mesajlar gönderebilirsiniz. Ayrıca üyenin giriş yaptığı alanlara bakarak, hangi alanlara ilgili olduğunu saptayıp bu alanlarda yapılan indirim ve kampanyalardan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sms ve mailler ile üyeniz kendini değerli hissedecektir!

Üye takip sistemi sayesinde spor salonu ve Fitness center gibi alanlarda üye takibi sağlarken aynı zamanda, güvenliği de sağlamış olacaksınız. Tanımlı olmayan hiç kimse giriş yapamayacak ve bu sayede asla güvenlik açığı ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz! Üstelik üye takip sistemi fiyatları da oldukça uygundur. Bu sistemin fiyatları, kullanacağınız turnike sisteminin ve pdks cihazının modeline göre farklılık göstermektedir. Üye takip sistemi fiyatıhakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında profesyonel ve tecrübe sahibi satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Binlerce üyesi olan spor salonlarında üye takip sistemi için harcanan zamandan tasarruf edeceksiniz. Üye takip sistemi yazılımı tüm bu işlemleri kendi başına yaparak insan gücünden de tasarruf etmenizi sağlayacak! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları