perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

   

  Analog CCTV  Güvenlik kamera sistemleri, günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan ve güvenliğin olmazsa olmazı haline gelmiş sistemlerdir. Güvenlik deyince akla ilk gelen kamera sistemleri; sokaklarda, caddelerde, işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, asansörlerde, apartmanlarda, mağazalarda, bina içlerinde ve buna benzer birçok alanda kullanılmaktadır. Kamera sistemlerinin geçmişe dönük aramalar yapılma özelliği sayesinde 24 saat boyunca kullanılan alanda her türlü olay anını kolayca görebiliriz. Emniyet birimleri bile mobeseler ile arabaların kural ihlali yapıp yapmadığını kameralar ile tespit etmektedir. Aklınızın iş yerinizde veya evinizde kalmaması için kamera sistemlerini kullanarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  DVR ve NVR Kayıt Cihazları  DVR, Dijital Video Recoder kelimelerinin kısaltmasıdır. Yani Türkçe olarak Dijital Video Kaydedici demektir. DVR ile kullanacağınız güvenlik kameralarının 7/24 çektikleri videoları kolaylıkla depolayarak, geçmişe dönük görüntü aramaları gerçekleştirebilirsiniz. Kayıtlı görüntüleri DVR sayesinde tekrar tekrar oynatabilir ve yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamızın satışa sunduğu DVR modelleri 16 kanallıdır ve yüksek çözünürlükte kayıtları saklayabilmenize olanak sağlar.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  IP CCTV  IP CCTV kameralar, farklı modelleri ve farklı görüntüleri ile her alanda bizlere büyük bir önlem ve güvenlik imkanı sunarlar. Vandal, Dorne, INFARED, Box, Zoom, PTZ, HD ve farklı modelleri ile aşağıda listelenmiş olan IP CCTV kamera sistemlerimizi inceleyebilirsiniz. Kullanımları ve kurulumları oldukça basit olan IP CCTV kameralar günümüzde hemen hemen her sektörde güvenlik amaçlı sıkça tercih edilmektedir.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  Monitör  Monitör, Türkçe ismi ile ekran anlamına gelmektedirler. Ekranlar, günümüzde her alanda kullanılır. Özellikle bilgisayarın kullanılması için tercih edilen ekranlar, farklı model ve boyutları ile her ihtiyaca uygun bir çözüme sahiptirler. Farklı ara yüze ve görüntü kalitesine sahip ekranların tercih edilirken monitör tipi de oldukça bir husustur.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  Aksesuarlar  Kamera sistemleri ile birlikte kullanabileceğiniz farklı tip ve ihtiyaç çözümü aparatlar mevcuttur. Kameralarla birlikte kullanabileceğiniz lensler, muhafazalar ve ayak aparatlarımız aşağıda listelenmiştir.

  Devamı İçin Tıklayınız

   

  Kontrol Üniteleri  Kontrol üniteleri, kamera sistemlerinin kullanıldığı pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu üniteler, farklı modelleri ile farklı güvenlik kameralarını destekli olarak kullanılır. Ekonomik, hızlı ve kaliteli bir kontrol ünitesi sahibi olmak istiyorsanız büyük maliyetler harcamanıza gerek yok. Perkotek olarak biz, uygun ve cazip fiyatlar ile kontrol ünitesi kullanarak kamera kayıtlarını kontrol ederek güvenliğinizi sağlamınızda sizlere destek oluyor!

  Devamı İçin Tıklayınız