perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı geçiş kontrol sistemleri, personel takibi için en sık kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılırlar. Ayrıca kartlı geçiş kontrol sistemleri ile turnike, kapı ve bariyer tetiği de verebilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılan kartlar proximity ya da mifare özellikli kartlardır. Bu kartların üzerine dilediğiniz baskıyı yapabilirsiniz. Nasıl mı? Kart baskı yazıcısı ile! Kart baskı yazıcıları özellikle personel takibi yapılmak için kullanılacak olan kartlara baskı yapabilmek için tercih edilmektedirler. Kartların üzerine çift taraflı olarak baskı yaparak çalışanlarınızın kartlarını sadece giriş ve çıkışlarda değil aynı zamanda müşterilerinizle görüşmeleri esnasında tanıtım kartı olarak kart askı ipi ile üzerlerinde taşımalarını sağlayabilirsiniz.

Çift yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcıları ile kartınızın ön yüzeyine isim, soy isim, firma adı, çalışılan departman bilgileri gibi baskılar yapabilir, arka yüzeyine ise firmanızın logosunu koyabilirsiniz. Peki, neden çift yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcılar kullanmalısınız? Özellikle kartlı sistemlerle personel takibi yapacaksanız; kartların tahriş olması, yeni personel alımları ya da kartların kırılması veya kaybolması gibi durumlarda kullanılacak olan yeni kartlara baskı yapmanız gerekir. Bu kart baskıları sürekli olarak yenilendiğinde işletmelere ekstra olarak bir baskı maliyeti çıkarır. İşte biz bu maliyetten kurtulmanızı kart baskı yazıcısı ile sağlıyoruz! Çift yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcısı, 1 yıl gibi kısa bir sürede kendini amorti ettirerek kart maliyetlerinden kurtulmanıza fırsat sunuyor.

Çift yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcıları sayesinde ayrıca isterseniz baskılarınızı siyah-beyaz ya da renkli olarak yapabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı sergilemenize olanak sağlayan kart baskı yazıcısı, renkli ve siyah ribonları fiyatları da oldukça uygundur ve kesinlikle kartlara dışarda baskı yapmanıza oranla büyük bir tasarruf elde etmenizi sağlar. Ben tasarımdan anlamam mı diyorsunuz? O zaman hazır tasarımlar kullanabilirsiniz. Minimum 300 dpi’lik bir çözünürlükte baskı yapabilen çift yüze baskı yapabilen kart yazıcılar ile kartınıza baskı yapacağınız fotoğraflarınız yüksek kalitede olacak!

Çift yüze baskı yapabilen kart baskı yazıcıları sayesinde saatte 1400 siyah baskı ve saatte 10 renkli baskı yaparak işletmeniz oldukça büyük tasarruf elde edecek. USB girişi de bulunan çift yüze baskı yapabilen kart yazıcıların fiyatları da oldukça uygun olup bütçenizi asla zorlamayacak! Fiyat teklifi almak için bize web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını da arayabilirsiniz! Görmeniz Gereken Diğer Ürünler