perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Üst arama dedektörleri; geçiş yapacak olan kişilerin üzerlerinde metal eşya olup olmadığını denetleyebilen, hassas tarama standartlarına sahip cihazlardır.  Kişilerin üzerleri kapı tipi ve el tipi metal üst arama dedektörleri ile yapılırken yanlarında taşıdıkları bagaj, bavul ve benzeri eşyalar ise X RAY cihazları ile taranır.

KAPI ve EL TİPİ METAL ÜST ARAMA DEDEKTÖRLERİ

Havalimanları, kamu kurum ve kuruluşları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller, sosyal etkinlik alanları, cezaevleri ve belediyeler olmak üzere bir çok yerde karşımıza çıkan metal kapı dedektörleri ve el tipi üst arama dedektörleri artarak yaygınlaşmaya devam etmektedir. Üst arama dedektörleri insan sağlığına zarar vermez. SECUDA metal üst arama dedektörleri hamile bayanlara da zarar vermediğine dair raporlara sahip seçkin bir markadır. Kapı dedektörleri tarama bölgeleri ve hassasiyetlerine göre çeşitli modellere sahiptir. Manyetik kapı dedektöründen geçen bir kişinin üzerinde metal var ise, dedektör kapı metalin geçiş yapan kişinin hangi bölgesinde olduğunu belirler ve güvenlik görevlisi elinde bulunan el tipi metal üst arama dedektörü ile daha hassas bir tarama yaparak metali tespit eder.

XRAY CİHAZLARI

Bazı silah, patlayıcı, kesici ve delici aletler kişilerin üzerinde taşıyamayacağı kadar büyük olup bunu bir çanta yahut valiz ile taşımaktadırlar. X ray cihazları içerisinden geçirilen bagajlara X ışını göndererek kapalı kutulardaki metal cisimlerin şekilleri, metal yoğunlukları ve tehlike sınıflarını tespit eder. X Ray cihazlarının; organik – inorganik madde ayırımı yapabilme, daha büyük bagajların geçiş yapabilmesi için ebat ve ölçülerine göre fiyatları ve de modelleri değişmektedir. SECUDA Xray cihazları yoğun kullanım gerektiren, hızlı ve derin tarama yapmak isteyen alıcılar için idealdir.

ÜST ARAMA DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

SECUDA Metal üst arama dedektörleri ve X ray bagaj arama cihazlarının Türkiye distribütörü olan PERKOTEK, satmış olduğu ürünlere 2 yıl garanti ve 10 yıl yedek parça garantisi vermektedir. :Uluslar arası havalimanı standartlarına ve tüm kalite sertifikalarına sahip olan modellerimizin fiyat listeleri için bizi aramanız yeterli olacaktır. Satış müdürlerimiz, firmanızı ziyaret ederek modellerimizi tanıtıp size en uygun olan modeli belirledikten sonra en cazip fiyatları tarafınıza sunacaktır.

Canınızı ve malınızı korumak için lütfen bizi arayın ! 0 850 811 8000