perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

 

Kartlı asansör yetkilendirme sistemleri

Asansörünüz var ve herkesin her kata çıkmasını istemiyorsunuz? Sadece yetki verdikleriniz yetki verilen katlara asansörle çıkabilsin istiyorsunuz? Bu soruların cevabını arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Perkotek Kartlı asansör kat yetkilendirme sistemi ile katları istediğiniz her kişi için özelleştirebilirsiniz. Kat yetkilendirme sistemini isterseniz offline isterseniz de bilgisayar bağlantılı olarak kullanabilir, kimlerin hangi zamanlarda hangi katlara çıktığını raporlayabilirsiniz.

Kart okuyuculu asansör yetkilendirme sistemi kurulumu ve kullanımı

Asansör makine dairesine yahut uygun bir yere asansör yetkilendirme paneli monte edilir. Asansör yetkilendirme paneli 10 kata kadar tanımlanan kartları yetkilendirebilir. Eğer katlardaki durak sayınız 10 dan fazla ise birden fazla paneli birbirine entegreli kullanarak durak sayısını sınırsız sayıda arttırabilirsiniz. Asansör kabini içerisine de kart okuyucu monte edilir. Asansör yetkilendirme paneli ile asansör içi kart okuyucu arasına cat6 kablo çekilir. Bu kabloyu çekmek son derece kolaydır çünkü makine dairesinden asansör kabinine zaten asansörün çalışabilmesi için data ve enerji kabloları çekilmiş durumda olup yapılması gereken sadece sistem için gerekli olan cat6 kablosunu önceki kablolara bağlamak olacaktır. İşletmede kullanılan herhangi bir bilgisayara da asansör kat yetkilendirme yazılımı yüklenir ve artık sistem kullanıma hazırdır.

Gelen misafirlerin kimlikleri alınıp yerine asansör kartı verilir. Kartın hangi katlara, hangi saatler arasında çıkabileceği programdan kodlanır. Asansör kartı kullanıcısının girilen ayarlar neticesinde haftanın belirli günlerinde belirli zaman aralıklarında belirli katlara geçişi sağlanır. Kullanıcı asansöre bindiğinde önce kartını okutur, kartına tanımlanan yetkiler derecesine göre kullanabileceği katlara enerji gelir ve istediklerine basarak kullanım sağlar. Kendisine yetki verilmemiş kartların butonlarına bassa da asansör oraya hareket etmez.

İlgili terimler: Asansör yetkilendirme sistemi, kartlı asansör, asansör durak yetki atama, asansör kart okuyucu, asansör kontrol sistemi, asansör katlarını yetkilendirme, asansör kartı, asansör kart sistemi, asansör kartla kullanma, asansör kart okutma, kart okumalı asansör. Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları