perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kartlı personel devam kontrol; firmalarda çalışan personellerin işe giriş ve çıkışlarını düzenleyerek kontrol altına almaya yarayan sistemlerdir. Proximity yahut Mifare kart okuyucu personel takip cihazı, Personel devam kontrol sistemi programı ve proximity karttan oluşur.

Personel Kartlı geçiş sistemi cihazları

Personellerin giriş çıkış yaptığı duvara yahut turnike sistemi üzerine monte edilir. Bilgisayara cat 6 ile bağlanarak IP üzerinden haberleşmesi sağlanır. Seçilen model göre kart yetki verip, okutulduğunda geçiş yetkisi var ise bir kapı kilidinin açılması yahut turnikeden geçiş müsaadesi verilmesiyle hem personel takibi gemde geçiş kontrolü yapılabilir. Okutulan kartları cihaz hafızasında tutar ve program tarafından istendiğinde bilgileri bilgisayara aktarır. TCP/IP Network bağlantısı ile sadece lokal ağa değil uzak noktalara da giriş çıkış bilgileri gönderilebilir. Bazı kartlı personel takip cihazlarında mola saatlerinde ve paydoslarda fabrika zillerini çaldıracak ilave rölelerde bulunmaktadır.

Personel devam kontrol programı

Personel kart okutma sisteminden gelen datalar ile çalışan işçi ve personellerin giriş çıkış saatleri, geç kalanlar - erken çıkanlar ve devamsızlar gibi raporları verebilen PDKS programıdır. Tamamen PERKOTEK tarafından geliştirilen PDKS yazılımının temelleri 2002 de atılmış ve günümüze gelene kadar müşteri talepleriyle en güçlü halini almış olup şuan 50.000 in üzerinde firmada kullanılmaktadır. Personel devam kontrol programı aynı zamanda geç kalma, erken çıkma ve avansları düşüp, fazla mesai, pirim ve ilave kazançları ekleyerek ay sonundaki personel maaş hesaplamasını da yapabilir, puantaj verilerini de resmi bordro programlarına aktarabilir.

Personel kartları ve aksesuarları

Kartlı personel takip sistemlerinde kullanılan kartlar baskısız yahut firma logosu, seri numarası ve ad soyadı baskılı olarak ta kullanılmaktadır. Kartların korunması ve yakaya asılması için yaka kartı koruyucu ve aparatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları