perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK KİLİT ve ELEKTRİKLİ KİLİT KARŞILIKLARI

Kartlı, şifreli, parmak izi ve yüz tanıma cihazlarının kullanımının artması ile elektronik kapı kilitlerinde talep artmıştır. Geçiş kontrol cihazları, uzaktan kumanda ile yahut bir butonla oturduğunuz yerden kapıyı açabilmek için kapınızdaki kilidinde elektronik yahut elektrikli olması şarttır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak yerlerde; kapının sabit kısmındaki dil karşılığının değiştirilmesi yeterlidir. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uzun süre size hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Enerji var iken kilitli yahut enerji varken kapalı şeklinde ayrı iki çalışma prensibine sahip modellerdir. Tutuş gücü 500 kg ila 1500 kg arası değişik güç ve ebatlara sahiptirler. Tahta, ahşap, amerikan, pimapen, kompozit ve Pvc kapılarda rahatlıkla kullanılabilir.

SELONOİD PİMLİ BOLT KAPI KİLİTLERİ

Silindir şeklindeki paslanmaz kapı dilinin kapının hareketli kısmına saplanması ile çalışırlar. 800 kg ile 2000 kg arası tutuş gücüne sahip olan modelleri mevcuttur.

MANYETİK CAM KAPI KİLİTLERİ

Cam kapıların sabit kısmına takılan manyetik kilitlere elektrik verildiğinde, cam kapının hareketli kısmına takılan aparata mıknatıslanma mantığı ile çekerek yapışır. Tutuş gücü 60 kg, 180 kg, 280 kg, 350 kg, 500 kg, 750 kg ve 1000 kg a kadar desteklenebilir. Manyetik kilit karşılığına kullanılabilen aparatlar L aparatı, Z aparatı, LZ aparatı ve U aparatları olup Mıknatıslı manyetik cam kapı kilidi, karşılığına yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile kilit yüksek tutuş gücü sayesinde bırakmayacaktır.

BUTONLAR VE KAPI TUTUCU

Elektronik kilit, elektrikli kilit karşılığı ve manyetik cam kapı kilitlerini açtırmak için kullanılan butonlar dokunmalı ve dokunmadan elinizi yaklaştırdığınızda ( no touch ) çalışabilecek şekilde üretilmiştir.

SOYUNMA DOLABI ŞİFRELİ KİLİTLERİ

Soyunma, emanet, kasa, ev, ofis, okul ve spor salonu dolapları için şifreli dolap kilitleri. Dolap, çekmece yahut etejerlerinizi şifreli kilit ile açmaya ve kilitlemeye ne dersiniz ?

Cam kapı kilidi, elektronik kilit, manyetik kilit, elektronik kapı kilidi, elektrikli kilit, elektrikli kapı kilidi, cam kapı kilitleri, elektromanyetik kilit, manyetik kapı kilidi ve elektrikli kilit karşılığı mı satın almak istiyorsunuz! En ucuz fiyat garantisi ile firmamızdan alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 0850 811 8 000 i arayıp satış müdürlerimiz ile görüşmenizdir. Satış müdürlerimiz, firmanız için en uygun olan kilit sistemini belirleyip size fiyat ve fiyatları içeren teklifimizi ulaştıracaktır.

 

İlgili Aramalar: kilit sistemi, kilit sistemleri, kilit fiyatları, kilit sistemleri fiyatı, manyetik kilit, elektronik kilit, elektronik kilit sistemleri, elektronik kilit fiyatları, cam kapı kilidi, cam kapı kilit sistemleri fiyatları, strike kilitler, kilit sistemleri nerelerde kullanılır, elektronik kapı kilitleri, elektronik kapı kilitleri Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları