perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKILLI KİLİT FİYATLARI

Uygun akıllı kilit fiyatlarına sahip kilitler, geçişleri kontrol altına için kullanılmakta olan parmak izi sistemleri, yüz tanıma sistemleri ve kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte uyum içerisinde kullanılabilir. Bu kilitlerin elektronik, elektrikli, manyetik, elektromanyetik vb. olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Elektronik kilit sistemleri, geçiş kontrol sistemlerine artan ilgi ile daha çok ve geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanıldıklarında oturduğunuz yerden uzaktan kumanda ya da buton ile kapıyı açtırabilirsiniz. Elektrikli kilit karşılığının kullanılacak olan yerlerde, kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi gerekmektedir. Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları, paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Yani bu gövdesi ile uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilmektedir. Bu kilitlerde enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalı şeklinde iki farklı çeşit çalışma prensibi yer almaktadır. Elektrikli kilit sistemlerinde tutuş güçleri, beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Amerikan, tahta, pimapen, kompozit, Pvc ve ahşap kapılarda güvenle kullanılabilmektedir. Selenoid bold pimli kilit ise silindir şeklinde olup paslanmaz kapı kilitlerinin hareketli olan kısımlarına saplanması ile birlikte çalışmaktadır. Bu kilitlerde ise tutuş gücü sekiz yüz kilogram ile iki bin kilogram arasında değişiklik göstermektedir. 

Manyetik cam kapı kilit sistemlerinde ise cam olan kapıların sabit kısımlarına takılan manyetik kilitlere elektrik verilmesi durumunda, cam kapının hareketli kısımlarına takılan aparatlara mıknatıslanma mantığı ile yapışmaktadır. Bu kilitlerde tutuş güçleri; 60 kilogram, 180 kg, 280 kg, 350 kg, 500 kg, 750 kg ve 1000 kilograma kadar çıkabilmektedir. Bu kilitlerde kullanılmakta olan aparatlar; U aparatı, LZ aparatı, Z aparatı ve L aparatıdır. Mıknatıslı olan manyetik cam kapı kilitleri, karşılıklarına yapıştıkları anda kapıyı kırsanız bile açmak mümkün değildir. Bu kadar da güvenilirlerdir. Uygun akıllı kilit fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 

Akıllı kilit sistemleri ile kapıları açtırmak için butonları da kullanabilirsiniz. Butonları kullanarak, oturduğunuz yerden kapıların açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu butonların dokunmatik olanları da bulunmaktadır. Akıllı kilit fiyatları da oldukça uygun olup günümüzde birçok farklı alanda tercih edilmektedir. Belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, işletmeler ve buna benzer birçok alan… Satın almak ve kapılarınızı kontrollü olarak açtırmak için siz daha neyi bekliyorsunuz? 0850 811 80 00 numarasına tuşlayarak alanında tecrübeli ve uzman satış danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler