perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

AKORDEON ENGEL

Akordeon engel bariyerleri, günümüzde birçok farklı alanda geçişlerin yönlendirilmesi ve kontrollü bir hale getirilmesi için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax akordeon engel bariyerleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten ötürü akordeon engel bariyerlerin fiyatları firmamızda çok uygun tutulmuştur. Peki nedir akordeon engel bariyer ve nerelerde kullanılır? Akordeon engel bariyerlerine bizler miting alanlarında çok sık olarak rastlamaktayız. Çünkü bu alanlarda geçişleri akordeon engel bariyerleri ile yönlendirmekteler. Akordeon engel bariyerleri aynı zamanda polisler tarafından olay yeri engellemeleri için de kullanılabilir. Bunun yanı sıra konser ve etkinlik alanlarında da akordeon engel bariyerleri güvenle kullanılabilmektedir. Akordeon engel bariyerlerinin bir diğer kullanım alanı da yoğun kalabalıkların belirli bir noktaya yönlendirilmesi gereken alanlardır. Ayrıca nizamiye girişlerinde de akordeon engel bariyerler çok sık tercih edilmektedir. Otoparkların giriş ve çıkışlarında da kullanılmakta olan akordeon engel bariyerleri, katlanabilir. Katlanabilir olması bu bariyerlerin hem daha az yer kaplamasını hem de taşınması sırasında çok daha rahat olarak taşınmasını sağlamaktadır. Akordeon engel bariyerleri aynı zamanda estetik bir görünüme sahip olmalarından ötürü de işletme girişlerinde de geçişleri yönlendirmek için kullanılabilmektedir.

Akordeon engel bariyerleri, sadece sabit bir kullanım sunmaz. Aynı zamanda hareketli kullanımlar için de harika bir seçenektir. Hareketli kullanıma ayak uydurması, akordeon engel bariyerlerinin tekerlekleri sayesinde gerçekleştirilmektedir. Bu bariyerlerin tekerleklerinin çapı 9,5 santimetredir. Birbirine eklenebilen kilit modüllerden oluşmalarından dolayı da modül çıkarma ya da ekleme gibi bir durum söz konusu olacaktır. Yani geçişteki alanınıza bakılarak modül ekleme ve çıkarma yapılarak daha uygun bir tip tercih edilebilecektir. Bir adet akordeon engel bariyerinin açık haldeki uzunluğu iki metredir. İki metresi olmasının yanı sıra biraz daha açılarak boyutu iki metre on santimetreye kadar genişletilebilmektedir. Bir adet akordeon engel bariyerinde yedi adet dikme bulunmaktadır. Bu dikmelerin dört adedinde de toplam sekiz adet tekerlek yer almaktadır. Akordeon engel bariyer sistemlerinin güvenliği ve estetik görüntüsü sayesinde siz de farklı alanlarda tercih edebilirsiniz. Akordeon engel bariyerleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler