perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ALARM SÖKÜCÜ

Alarm sökücü sistemler, mağazalarda satışta olan ürünlerin korunması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin çalışabilmesi için mağaza alarm sökücü antenler, mağaza alarm sökücü antenlerin etiketleri ve mağaza alarm sökücülerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Mağaza alarm sökücü sistemleri kullanılan alanlarda, hırsızlık vakaları en az inmiştir. Önceleri ürünlerin güvenliği kameralar ile sağlanıyordu. Ancak çalıntı ve hırsızlık durumlarını kameralardan öğrendiğinizde, yapılacak pek bir şey de kalmamış oluyordu. Ürünlerin çalındığı, kameralar dışında bir de akşamları tek tek ürünlerin sayılması ile ortaya çıkıyordu. Bu şekilde ürünleri sürekli olarak saymak da büyük bir iş yüküne sebep oluyordu. İşte tam olarak bu yükün ortadan kaldırılması için alarm sökücü sistemler kullanılmaya başlandı ve oldukça da başarılı olmayı başardı.

Alarm sökücü sistemlerde kullanılmakta olan iki farklı anten çeşidi vardır. Bu antenler; rfid mağaza alarm antenleri ve akusto manyetik mağaza alarm antenleridir. Kullanılacak olan ayrıca iki etiket türü bulunmaktadır. Bu etiketler, plastik ya da kâğıt etiketlerdir. Kâğıt etiketler, genellikle market gibi alanlarda kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılmaktadır. Örneğin giysi mağazalarında satışta olan tokaların üzerinde de kâğıt etiketler yer almaktadır. Sert, bir diğer adıyla plastik etiketler ise ürünlerin üzerine takılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketleri giysilerin üzerinden çıkarmadan, giysileri mağazalardan çıkarmak imkansızdır. Bu sayede eğer çalma gibi bir durum söz konusu olursa, alarm sökücü antenleri anında alarm vererek kullanıcısını uyaracaktır.

Akusto manyetik alarm sökücü antenler, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam eden bu antenler, metal olan eşyalardan ya da gürültüden hiçbir şekilde etkilenmeden çalışmasına devam etmektedir. RX + TX olarak çalışmasını sürdüren akusto manyetik alarm sökücü antenler, asla yanlış alarm vererek sizi zor durumda bırakmazlar. Akusto manyetik alarm sökücü antenler ile slipper etiket, şişe etiket, pencil etiket, dr etiket gibi etiketler kullanılabilmektedir. Kullanımı v kurulumu çok basit olan bu antenler, çift olarak kullanılmaktadır. Bir çifti sağ ve sol ayaktan oluşan bu antenler arasındaki mesafe, kullanılacak olan etiketlerin modeline göre değişmektedir. Kullanılacak olan etiket kâğıt etiket ise anten çifti arasındaki mesafe 120 cm olmalıdır. Eğer akusto manyetik alarm sökücü ile plastik / sert etiketler kullanılacaksa da bu antenlerin arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilmektedir.

Rfid alarm sökücü antenler de tıpkı diğer tüm mağaza ürün koruma sistemleri gibi mağazaların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmektedirler. Bu antenlerin iyi ayağı arasındaki mesafe de kullanılacak olan etikete göre değişiklik göstermektedir. Mağazalarda satışta olan ürünlerin çalınmalara karşı korunmasında harika bir seçenek olan bu antenler, 4x4 alarm sökücü etiket, 5x5 alarm sökücü etiket, r50 alarm etiketi, round alarm etiketi, golf alarm etiketi, mini etiket, sun etiketi ve square etiket gibi etiketlerle birlikte kullanılmaktadır. Kurulumu da kullanımı da bu etiketlerin oldukça basittir.

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Sensitive mağaza alarm sökücü sistemlerin Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için bu sistemlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Sensitive mağaza alarm sökücü sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler