perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Antalya Yeni Kart Sistemi: Modern ve Güvenli Çözüm!

Antalya yeni kart sistemi, belirli alanlara belirli yetkiler verilmiş olan kişilerin giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmakta olan sistemlerdir. Bu işlemler, kart tanıma teknolojisi ile yapılmaktadır. Bu cihazlarda kullanılmakta olan iki farklı kart modeli bulunmaktadır. Bunlar 13,56 mifare kart ya da 125 khz proximity karttır. Hangi kart modelinin kullanılacağı tamamen sizin kullanacak olduğunuz cihazın modeline göre değişmektedir. Bazı modellerde mifare ve proximity kartlar ile aynı anda geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Üstelik pek çok Antalya yeni kart sistemi cihazları modelini dış ortamlarda da kullanabilirsiniz. Çünkü su geçirmez özelliğe sahiptirler. Kartları cihazlara sadece beş ile on santimetreden göstermek, geçiş yapabilmeniz için yeterli olmaktadır.

Antalya yeni kart sistemi satışımız Antalya’nın; Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik ilçelerinde güvenle devam etmektedir. Antalya yeni kart sisteminde kullanılmakta olan dört farklı model bulunmaktadır. Bunlar; standalone Antalya yeni kart sistemi, online Antalya yeni kart sistemi, offline Antalya yeni kart sistemi ve panelli Antalya yeni kart sistemidir.

Standalone Antalya yeni kart sistemi, çalışmalarına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara kartları tanıtmak isterseniz öncelikle master kart tanıtmanız gerekir. Master kart tanıtmadan kart tanımı yapamazsınız. Tetik olarak kuru kontak vermelerinden ötürü de elektrikli kilit, elektronik kilit ve manyetik kilit ile tetiklenebilmektedir. Ayrıca sabotaj yapılması durumlarında alarm da verebilmektedir. Bu cihazlar genellikle apartman kapılarında, depolarda ve ofis kapılarında sıkça tercih edilmektedir. Kart bir yana şifre ile geçiş yapma özelliği yer almaktadır.

Online Antalya yeni kart sistemi cihazları, çalışmaları sırasında daima bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyarlar. Bu sebepten ötürü geceleri çalışılmayan işletmelerde tercih edilmezler. Su geçirmez modelleri, dış ortamlardaki giriş alanlarında da tercih edilebilir. Bu cihazlarda geçiş zaman tanımları, geçiş adetleri ve geçiş yetkileri program üzerinden tanımlanmaktadır.

Offline Antalya yeni kart sistemi cihazları, çalışmaları sırasında bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Bu cihazlar çalışırken panele de ihtiyaç duymazlar. Ip tabanlı olan bu cihazlar, en yakın network switch’e bağlanarak sistem kullanıma hazır hale gelmektedir. Günümüzde bu cihazlar genellikle personelleri takip etmek için kullanılmaktadır. Kartları okutmakta olan kişilerin isimleri ve kart kayıt edilirken girişi yapılan tüm bilgiler, kart okutulurken cihaz ekranında görüntülenmektedir. Offline Antalya yeni kart sistemi cihazlarının birçok modeli de renkli ekran özelliğine sahiptir.

Panelli Antalya yeni kart sistemi cihazları, çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlar, aptal terminal olarak da bilinmektedirler. Aptal terminaller, çalışmaları sırasında panel olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır. Bir panele dört, sekiz veya on altı adet kart tanımlaması yapılabilmektedir. Bu sistemlerde geçiş yetkisinin verilip verilmeyeceğini panel belirlemektedir.

Antalya yeni kart sistemi hakkında eğer çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilir, isterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler