perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
  • Açıklamalar
  • Görseller
AVAX MC5 Çitli Otopark Bariyeri
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com
  • perkotek.com

AVAX MC5 Çitli Otopark Bariyer Sistemi, 5 metre kol uzunluğuna sahip olup dış mekanlarda sorunsuz olarak kullanılabilmesi için Aluminyum alaşımlı gövdesi IP65 Elektrostatik sıkıştırma toz boya ile kaplanmıştır. Otopark bariyer kolunun altından yaya, bisikletli, sokak hayvanları ve bunun gibi unsurların kolayca geçmesini engellemek için çitlerler bölünmüştür. 5 metre olan kol uzunluğu istenilen ebatlarda küçültülebilmektedir.

Üzerindeki LED göstergeler ile geçişin yasak olduğu yada geçişin mümkün olduğu kolayca anlaşılabilmektedir. Ayriyetten tepesine eklenmiş olan flaşör lamba kolun hareket etmesi ile birlikte yanarak geçiş yapanları olası iş kazalarına karşı uyarır.
Kablosuz butonu ile açıp kapatmak mümkün olduğu gibi istenirse uzaktan kumanda, otopark HGS / OGS antenleri ve geçiş kontrol cihazları ilede entegre edilip kombine çalışabilir.

AVAX MC5 Çitli Otopark Bariyer Sistemi Teknik Özellikler

Bariyer Motoru: Güçlü 220V motorlu enerji tasarrufu konseptine sahiptir ve yüksek hızlı açılma elde etmek için tescilli kuvvet dönüş oranı teknolojisiyle mümkün olan en düşük dönüş hızını kullanır.
Bariyer Kasası: Alüminyum alaşımlı gövde, IP65 koruma sınıfı, ile elektronik toz boya sıkıştırma teknolojisi ile üretilmiştir. Giriş yönündeki ledler aydınlatma ve bilgilendirme amaçlı kullanılır.
Çalışma Performansı: Kontrolör tarafından elektronik dönüş hızı kontrolü sayesinde hassas bariyer kol hareketi sağlanmış olup hızlı, sessiz ve muntazam şekilde çalışır
Güçlü Mekanik Yapısı: %100 görev döngüsüne kadar yoğun kullanım için geliştirilmiş mekanik yapıya sahiptir olup İki kat boya ile korunan, alüminyum alaşımlı profilden yapılmış parçaları vardır.
Giriş Gücü: 220AC/AC110 50/60HZ
Güçlü Yay Yapısı: Yeni tasarım yay, istikrarlı bir şekilde mükemmel bir açma ve kapama sağlamak için tüm kör nokta alanlarını ortadan kaldırır. Yay basıncı manuel ayarlanabilir.
Motor Sıcaklığı: -40 derece +80 derece
Maksimum Güç: 120W
Koruma Sınıfı: IP65
Giriş Arayüzü: +12V sinyal ya da 100MS atım sinyali genişliği
Çalışma Süresi: 5 milyon devir
Uzaktan Kontrol Mesafesi: 50M
Bariler Kolu: Alüminyum alaşımlı profil
Görev Döngüsü: %100
Kasa Ebatları: 35 cm × 29.5 cm× 106 cm
Bariyer Ağırlığı: 50Kg.
Zeminden (yerden) Yüksekliği: 83Cm.
Kol Hızı: 3s/6s

 mc5b.jpg

 
İlgili Aramalar: bariyer, bariyer sistemi, otopark bariyeri, bariyer fiyat, bariyer fiyatları, bariyer sistemleri fiyatı, kollu bariyer, avax bariyer fiyatı, avax bariyer
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları