perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BARİYER

Otopark bariyer sistemleri, var olan işletmenizin otoparkları adına hem güvenlik önlemleri sağlıyor, hem de daha düzenli bir işleyiş elde etmeniz adına sizlere hizmet sunuyor. Bu kapsamda ise doğru ürünü tercih etmek her daim mekanınızı ve işletmenizi bir üst kademe de çekici kılmaktadır.

Bilindiği gibi araçların giriş ve çıkış yaptığı, duraklama yaptığı ve parkın söz konusu olduğu her alanda kullanışlı seçenekler sunan bariyer sistemleri, firma otoparklarına gelen misafirlerin yanı sıra, ticari amaçla da kullanıldığında %100’e kadar performans sunmaktadır. Otopark bariyerleri içerisinde OGS ve HGS gibi antenler yer aldığından dolayı, buton veya uzaktan kumanda gibi aparatlarla yönetmek ve kullanmak söz konusudur. Otoparka giriş ve çıkış yapan araç sayısını kontrol eden, yaşam alanı içerisinde hangi dairenin kaç araçlık yeri olduğunu ve misafir araçların girişleri ile çıkışlarını kontrol etmenize yarayacak olan bu sistem türü, alanında bir numaradır ve sizlere alternatif ürünleri de sunar! Perkotek olarak, tüm bariyer sistemi barındıran ürün çeşitlerini sizlerle buluşturmayı ihmal etmemekle beraber, alanında alternatif ürün seçeneklerini sunmayı ve deneyebileceğiniz ortamlar yaratmayı da ihmal etmemekteyiz. Bu kapsamda ise sizler de ürün seçeneklerini yaparken her daim var olan işletmenize uygun seçenekleri belirlemek durumundasınız. HGS ve OGS sistemleri ile desteklenen bu anten türleri, otoparklar da fazlası ile verim sağlamaktadır ve tetik verme özelliği olan cihazlarla %100’e kadar performansı yakalamanızı hedeflemektedir.

Araçların geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra ise bariyer kolu otomatik olarak havaya kalkar ve iner. Bu gibi işlemleri tamamlama noktasında ise sizlere en kullanışlı ürünleri sunmaktan geri kalmayan firmamız, alanında lider bir potansiyele sahip ve her daim çekici ürün seçeneklerini de web sitesi üzerinden sizlerle buluşturmaktadır. Otopark bariyer sistemleri, stand alone ve online olarak çalışan programlarla desteklenmektedir. Firmamız tarafından geliştirilen yazılım sayesinde araçlara onay verme ve otoparka giriş yetkisi verilen araçların, sinyal göndererek direkt olarak kullanım alanlarının açılmasına da yardımcı olmaktadır. Onlarca farklı alternatif ürünü sizler için sıralayan Perkotek, bu aşama da ise kaliteli ürünleri sizlerle buluşturma noktasında sıkı çalışma örnekleri ortaya koyuyor ve her daim kullanışlı ürünleri de en kapsamlı şekilde siz değerli müşterilerine sunuyor. Ayrıca üzerine entegre edilebilen parmak izi okuyucu ve kart okuyucu sistemlerle beraber, firmanız çalışanlarına veya geçiş olanakları verdiğiniz kişilere de otomatik olarak geçebilme olanakları tanıyan bariyer sistemi, her geçen gün günümüz teknolojisinde sizlere kullanışlı alanlar yaratmayı da ihmal etmemektedir.

Perkotek güvencesi ile sizler de kaliteli bir ürün satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Her kapsamda sizlere birinci sınıf kaliteden oluşmuş olan ürünleri sıralamayı ihmal etmeyelim. Bu anlamda ise kaliteli bir ürüne sahip olmak ve sorunsuzca kullanım alanı yaratmak açısından bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Perkotek güvencesi ile birbirinden farklı alternatiflere sahip olan ürünlerin tamamını görüntüleme ve kullanma olanaklarını sizlere veriyoruz! Her anlamda günümüz teknolojisine duyarlı olan ürün çeşitlerini sizlere sunan firmamız, müşteri temsilcileri ile iletişime geçtikten sonra alanında detaylı bir durum değerlendirmesi yapmanızı sağlıyor ve ürünlerin tamamına da eksiksiz şekilde ulaşmanızı hedefliyor. Kurulumu tarafımızca yapılacak olan bu ürün çeşitlerine siz de ışık hızında ulaşmak ve kullanım alanı yaratmak açısından bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Her daim “müşteri odaklı” çalışan teknik kadromuz, sizlere temel olarak tüm ürünlerin montaj ve diğer aşamalarını da kullanabilme olanaklarını vermeyi ihmal etmemektedir. Otopark bariyer sistemlerini kataloglarımızdan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler