perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ SAATLERİ

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye bekçi saatleri sistemi, bekçilerin sürekli olarak, olması gereken zaman dilimlerinde, görev alanlarında yer alıp almadıklarını takip edebilmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin aktif olarak kullanılarak bekçilerin takip edilmesi, sizin güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Çünkü bekçiler, özellikle geceleri görev yaptıkları alanlarda uyuklayabilirler. Bu gibi durumlarda da eğer o anda bir olay yaşanırsa, müdahale etme imkanları yok denecek kadar az olur. Bu tip bir durumda da sizin can güvenliğiniz tehlikeye girebilmektedir. İşte bu ve bunun gibi pek çok durumun önüne geçilebilmesi adına, bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye bekçi saatleri sistemlerinin, bekçilerin görev aldıkları tüm alanlarda kullanılması gerekmektedir.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye bekçi saatleri sistemleri; bekçi saatleri yazılımı, bekçi saatleri kontrol noktaları, bekçi saatleri tanıtım kartları, bekçi saatleri aktarım yuvasından oluşmaktadır. Aktif olarak kullanabilmek için öncelikle bekçi saatleri kontrol noktalarının, bekçilerin devriye gezmeleri istenilen alanlara montajının yapılması gerekmektedir. Kontrol noktalarının montajının yapılırken, bu alanların manyetik alanlar dışında olmasına özen göstermelidir. Bunun sebebi, bekçi saatleri okutulurken, herhangi bir karışıklığın söz konusu olmamasıdır. Kontrol noktaları yerlerine yerleştirildikten sonra, bekçiler tura çıkabilirler. Ancak tura çıkmadan önce, bekçi kontrol tanıtım kartlarının okutularak, tura başlanacak olduğunun bilgisi verilmelidir. Böylece bekçilerin hangi saatlerde tura başladığı da görüntülenebilir. Bu işlemden sonra da bekçiler sırası ile ilk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktasına varana kadar bekçi saatlerini, kontrol noktalarına okutmalıdırlar. Kontrol noktalarına sadece bekçi saatlerini yaklaştırmaları yeterlidir. Bekçi saatleri, okuma yapıldığına dair modeline göre titreşimli ya da ışıklı olarak uyarı vermektedir. Son kontrol noktasına da okuma yapıldıktan sonra bekçiler, bekçi saatlerini aktarım yuvasına koyarlar. Bazı modellerimizde aktarım yuvaları yerine aktarım kabloları yer almaktadır ve bu kabloların bilgisayarlara bağlantısının yapılması gerekmektedir. Aktarım yuvasına konulan bekçi saatleri içerisinde yer alan bilgiler, bekçi saatleri programına aktarılmaktadır. Program üzerinde, hangi bekçinin hangi saatte tura başladığını, kontrol noktalarında hangi saatler arasında okuma yaptırdığını, turun kaç dakikada tamamlandığını vb. tüm bilgileri görebilirsiniz.

Bekçi saatleri, oldukça dayanıklı olarak üretilmişlerdir. Yere atsanız, düşürseniz ya da olumsuz – kötü tüm hava koşullarında kullansanız bile arıza çıkarmayacaktır. Su geçirmez oldukları için zaten dış ortamlarda yapılacak olan devriyelerin, bir numarasıdır. Bekçi saatleri, yüksek kalite kontrollerinden geçirilmeden asla size satın almanız için sunulmaz.

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak bizler 4 farklı bekçi saatleri modeli satışı yapmaktayız. Bunlar; Perguard bekçi saatleri, Perguard LCD bekçi saatleri, Guardx 505 bekçi saatleri ve Guard Tour bekçi saatleridir. Tamamı aynı amaç doğrultusunda kullanılıyor olsa da şekil olarak farklılıklar gösterebilir. Bekçi saatleri hakkında siz de daha fazlasını öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler