perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ SAATLERİ FİYATI

Güvenlik ve nöbetçi mantığında çalışılan bekçilerin yaptıkları devriye turlarını takip edebilmek ve görevlerini yapıp yapmadıklarını anlamak için bekçi takip sistemleri kullanılır. Bekçiler genel olarak vardiyalı gruplarda çalıştıkları için gece vardiyalarında takiplerini yapacak bir yetkilinin genel olarak olmamalarından dolayı bu sistemlerin kullanılma ihtiyaçları doğmaktadır. Perkotek firması olarak Türkiye distribütörü olduğumuz Guard Tour, Perguard ve GuardX markaları ile bu ürünler hakkında kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla en uygun fiyatların firmamıza ait olmasının yanı sıra Türkiye geneli sabit fiyatlarımız ile tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanmaları sağlanmaktadır. En sık kullanım alanları olarak; toplu konut siteleri, fabrikalar, alışveriş merkezleri, polis merkezleri ve askeri alanlar şeklinde örnekler verilebilir. Farklı alanlarda kullanıılmakta olan bekçi saatleri fiyatı farklılık göstermez. Bekçi saatleri fiyatı, kullanılacak olan bekçi saati modeline göre değişmektedir. 

Bekçi saatleri herhangi bir montaj gerektirmemeleri ile tamamen portatif ürünler olup sadece veri aktarımı için bilgisayar bağlantısı gerektirmektedir. Bekçi sistemlerine ait montajı yapılacak tek parça, bekçilerin devriye turlarında okutacakları devriye noktalarıdır. Bekçi takip sistemi kurulumu için ilk aşamada yapılası gereken bekçi takibi yapılacak olan bilgisayara bekçi yazılımının kurulması ve bekçi saatleri için sürücülerin yüklenmesidir. Sonrasında yazılım içerisinde bulunan tanımlamalarda bekçi kartlarının ve devriye tur noktalarının yazılıma tanımlanmasıdır. Sonrasında tanımlanan bu bekçilerin güvenlik noktalarının nasıl dolaşacaklarının belirtildiği devriye turlarının sisteme tanımlanması ile tanımlama işlemi bitmiş olacaktır. Aktif olarak çalışmaya hazır olan bekçi sistemiyle, bekçiler tura çıkmadan önce ilk olarak kendilerine ait kartları bekçi saatine okutacak ki bekçi saatleri hangi bekçinin o an görevde olduğu anlayabilsinler; sonraki adımda ise bekçiler dolaştıkları bölgelerdeki güvenlik noktalarına bekçi saatini okutarak tanımlanan devriye turlarını tamamlamış olacaklar. Kullanımları bu şekilde basit olup alınacak kısa bir eğitimle sorunsuz olarak bekçilerin kullanması sağlanmaktadır. Uygun bekçi saatleri fiyatları sayesinde kullanım sağlayacağınız tüm alanlarda güvenliği elden bırakılmayacak. 

Bekçi saatleri kullanım alanları gereği kesinlikle su geçirmezlerdir. Ayrıca darbelere karşı dayanıklı kasaları ile iç mekanizmasının hasar görmeleri de engellenmektedir. İçerisinde bulunan darbe sensörleri ile bekçi saatlerinin düşmelere karşı ya da devriye esnasında olaylara karşın aldığı darbeler kalemin hafızasında tutulur. Darbe bilgileri alınan raporlar sonucunda yetkililer tarafından takip edilebilir ve böylece bekçilerin kalemleri kullanımı hakkında yetkililer bilgi sahibi olurlar. Bekçi saatleri uzun süreler dayanabilen şarjları ile sürekli şarjda kalmaları gibi bir durum söz konusu değildir. Kullanım yoğunluklarına göre şarjları ortama 1 ay kadar dayanabilmektedir. Kullanımın çok yoğun olmadığı durumlarda ise şarjlarının 2 aya kadar dayanabildikleri görülmektedir. Bu sayede veri aktarımlarının günlük yapılabilmelerinin yanı sıra yönetimin kullanım istekleri doğrultusunda veri aktarımları aylık ya da haftalık olarak da yapılabilir. Bekçi yazılımında istenilen raporlar ilk veri aktarımı yapılan tarihten son aktarım yapılan tarihler arasında alınabilir. Bekçi saatleri kullanım uyarılarını modellere göre farklılık göstererek sesli ya da titreşimli olarak verebilirler. Ayrıca modellere göre farklılık gösteren bir diğer özellik ise fener özelliğidir. Bekçi kaleminde bulunan fener ile gece vardiyalarında bekçilere kolaylıklar sağlamaktadır. 

Bekçi saatleri ile meydana gelebilecek olası sorunlar halinde firmamıza ait olan destek ekibi ile irtibata geçilebilir. İlk aşamada sorunların anlık olarak giderilebilmesi için cihaz bazlı sorunlarda telefondan yapacakları yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanır, yazılımsal sorunlarda ise destek ekibimiz uzak masaüstü bağlantıları ile direkt olarak yazılıma müdahale edebilirler. Yapılan bu işlemler sonucunda ya da sisteme müdahale edecek kullanıcı taraflı bir yetkili olmaması durumunda destek ekibinden alınacak randevu ile kullanıcılarımıza teknik ekip uzmanlarının yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Böylece yerinde müdahaleler ile kullanıcılarımızın mağdur olmalarının önüne geçilmektedir. Bekçi saatleri fiyatı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler