perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ FİYATLARI

Bekçilerin ve güvenlik görevlilerinin çalışma sistemleri genel olarak vardiyalı olduğu düşünülürse özellikle gece vardiyalarında şikayetçi olunan durum iş ahlakından yoksun görevlilerinin, görevlerini yerine getirmemeleridir. Bu gibi durumlardan kurtularak bekçilerin görevlerini yapmalarını zorunlu hale getirecek ve bu konudaki yetkilerin iş takibini kolaylaştırarak iş yükünü de hafifletecektir. Bekçi tur kontrol sistemleri, bekçilerin yapmaları gereken görevleri bekçi takip yazılımına tanımlandığı gibi ilgili saatlerde yapmalarını sağlarlar. Tur sistemi kullanılarak görevlerin zamanında yapılmaması ya da hiç yapılmaması durumunda bekçi yazılımından alınacak raporlarda görünmesi neticesinde yetkililerin ilgili görevliler hakkında işlem yapma hakkın doğacaktır. Bekçi tur kontrol sistemi fiyatları göz önüne alındığında, görevlerin yapılmayarak kullanıldıkları ortamlarda güvenlik zafiyetinden dolayı meydana gelebilecek zararlar çok yüksek maliyetlere ulaşabilir. Bu nedenle işlerin düzgün bir şekilde yürümesi için ve güvenliğin sağlanmasında yardımcı olduklarından bekçi tur kontrol sistemleri kullanılması şiddetle tavsiye edilmektedir. Türkiye distribütörü olduğumuz yurtdışı menşeili ürünler ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına özel üretilen ürünler olan Guardtour, Perguard ve GuardX markaları ile kullanıcılarımıza bu konuda hizmet vermekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın aynı şartlardan faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla birlikte, Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip bekçi tur kontrol sistemi fiyatları Perkotek olarak firmamıza aittir. Genel olarak kullanım alanları fabrikalar, alışveriş merkezleri, polis merkezleri, askeri birlikler, depolar, toplu konut siteleri gibi örneklendirilerek bekçi ve güvenlik görevlilerinin bulunduğu tüm çalışma sistemlerinde kullanılabilir.

Bekçi tur sistemlerine ilişkin bekçilerin kullanması gereken sadece portatif olarak bulunan devriye kalemleridir. Aynı zamanda aktarım için kullanılacak şarj üniteleri bekçilere bırakılmak zorunda değildir. Bu nedenle kullanımları gayet basit olup alınacak kısa bir eğitimle kolaylıkla kullanımları sağlanmaktadır. Kurulumları da aynı şekilde basit olup ile olarak yapılması gereken; veri aktarımı ve raporlamaların yapılacağı bilgisayara devriye kalemine ait sürücülerin ve bekçi takip yazılımının yüklenmesidir. Yükleme işlemi yapıldıktan sonra bekçilere ait tanıtım kartları ve dolaşılacak bölgelere ait tur noktaları yazılıma tanımlanır ve son aşama olarak bekçilerin dolaşmaları gereken turlara ait saat ve sürelerde yazılıma tanımlandıktan sonra bekçi tur kontrol sistemi kullanıma hazır olacaktır. Kullanım aşamasında ise bekçiler ilk olarak kendilerine ait tanıtım kartlarını devriye kalemine okutacaklardır. Böylelikle devriye kalemi o sırada hangi bekçinin görevde olduğunu anlayacaktır. Bekçiler kartlarını okuttuktan sonra dolaşmaları gereken bölgeleri turlayarak ilgili tur noktalarını devriye kalemine okutarak görevlerini tamamlayacaklardır. Devriye kalemine okutulan tüm bu veriler kalemin şarjı bitse daha uzun yıllar içerisinde saklanabilir, ancak yazılım üzerinden raporların düzgün ve sorunsuz alınabilmesi için günlük ya da haftalık gibi periyotlarla düzenli olarak veri aktarımının yapılması tavsiye edilir. Uygun fiyatlı bekçi tur kontrol sistemi fiyatları için Perkotek A.Ş.'yi arayabilirsiniz. 

Bekçi tur kontrol sistemi fiyatlarının uygun olmasının yanı sıra ayrı olarak satılan devriye kalemi fiyatları da çok uygun olmaktadır. Devriye kalemleri kullanıldıkları noktalar gereği tamamen su geçirmez üretilmelerinin yanı sıra insan gücüyle oluşabilecek her türlü darbeye karşı dayanıklıdırlar. Devriye kaleminin içerisinde bulunan darbe sensörleri ile bilinçli ya da bilinçsiz oluşan tüm darbeler kalem hafızasında kaydedilir. Alınan raporlarda oluşan bu darbelerin hangi bekçinin görevinde meydana geldiği saniyesine kadar gösterilmektedir. Bu raporlar doğrultusunda ilgili görevliden konu ile ilgili savunması alınabilir ve aynı zamanda bekçilerin kalemleri kullanımı hakkında yetkililer de geniş bilgi sahibi olabilirler. Kötü niyetli kullanıcıların devriye kalemlerine zarar vermeleri de sıkla karşılaşılan bir durum olduğundan darbe sensörleri bu konuda önem arz ederler. Devriye kalemlerinde bulunan ve modellere göre farklılık gösteren fener özelliği ile gece vardiyalarında devriye turlarının yapılmasında bekçilere yardımcı olmaktadır.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler