perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

BİYOMETRİK ENTEGRE GEÇİŞ SİSTEMİ

Biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılmasını sağlamakta olan cihazlardır. Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazlarına tanıtılacak olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Parmak izinin eşsiz ve benzersiz bir yapıya sahip olması sayesinde günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılabilen Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları, bu güven sayesinde özellikle personelleri takip etmek için çok sık olarak kullanılmaktadır. Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programının da uyumlu olarak kullanılabilmesi gerekmektedir. Bunun dışında Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları ile üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi de yapılabilmektedir. Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları ile üye takibi yapabilmek için üye takip programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapabilmek için geçiş kontrol programı, tuvalet takibi yapabilmek için tuvalet takip programı kullanılması gerekmektedir. Tüm bu takip programlarının, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olması sayesinde günümüzde çok geniş alanlarda kullanılıp, ihtiyaca uygun olarak da geliştirilebilir. Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazlarını tüm bu takip programları ile işletmelerde, plazalarda, okullarda, plazalarda, hastanelerde, belediyelerde, fabrikalarda, kamu kurum ve kuruluşlarında vb. Pek çok farklı alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Kapılara Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları ile tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan tüm kilitlerin farklı modelleri olması sayesinde ahşap kapılara, pvc kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara ve tahta kapılara Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları ile kolayca tetik verilebilir. Üstelik birden fazla kapıya bu cihazlar ile tetik verilmesi ile birlikte, tüm bu cihazları sadece tek bir program üzerinden kontrol edebilmek de mümkün olacaktır. Kapılara tetik vermek için dilerseniz parmak izli kapı kolunu da tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda kapı kolu, kilit ve parmak izi bir arada bulunmaktadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilirler. Daha sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izi tanımlanarak, okutma yapmaları ile birlikte kolayca geçiş yapılabilecektir.

Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları ile turnike tetiklemek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Daha sonra parmak izi tanımlanır. Tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte geçiş hızlı bir biçimde yapılabilir. Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da Magic Pass biyometrik entegre geçiş sistemi cihazları fiyat teklifi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları