perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

CAM KAPI KİLİT

Şifreli, kartlı, yüz tanımalı ve parmak izli cihazlarının kullanımının artması ile birlikte elektronik kapı kilitlerine ilgi de artış göstermiştir. Geçiş kontrol cihazlarını uzaktan kumanda ile veya bir buton ile kontrol edebilmek veya oturmuş olduğunuz yerden kanın açılabilmesi için elektrikli ya da elektronik kilit kullanılması gerekmektedir. Elektrikli cam kapı kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde kapının sadece sabit olan kısmının değiştirilmesi yeterli olacaktır.

Perkotek Teknoloji olarak Strike cam kapı kilit Türkiye distribüstörlüğünü yapmaktayız. Bunun için de bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Strike kapı kilitlerinde dil mekanizmaları paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yıllar boyunca hiçbir sorun çıkmadan güvenle kullanıma devam edebilirsiniz. Elektronik kilitler ve elektrikli kilit karşılıklarında enerji varken kilitli ya da enerji varken kapalı olmak üzere iki tür çalışma prensibi bulunmaktadır. Bu kilitlerde tutuş gücü beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Amerikan kapılarda, ahşap kapılarda, tahta kapılarda, pvc kapılarda ve kompozit kapılarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Manyetik cam kapı kilit, cam kapıların sabit olan kısımlarına takılan kilitlere elektrik verilmesi durumunda, cam kapının hareketli olan kısmının aparata mıknatıslanma mantığı ile çekerek yapışması sağlanmaktadır. Manyetik cam kapı kilidinde tutuş gücü; altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram, yedi yüz elli kilogram ve bin kilograma kadar desteklenebilmektedir. Manyetik cam kapı kilit ile birlikte desteklenebilen aparatlar da bulunmaktadır. Bunlar U aparatı, LZ aparatı ve Z aparatıdır. Mıknatıslı olan cam kapı kilidi kapıya yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile kilidi yüksek tutuş gücü sayesinde asla açamazsanız.

Elektrikli kilit, manyetik cam kapı kilit ve elektrikli kilit karşılığı ile birlikte kullanabileceğiniz butonlar bulunmaktadır. Bu butonlara elinizi değdirmeden de geçiş yapabileceğiniz modeller yer alır. Butonları kilitler ile birlikte kullanabilmek için personel devam kontrol sistemi (pdks) cihazına ve yazılıma ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikle tercih edeceğiniz cihazın kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara yerleştirilmesi gerekmektedir. Daha sonra kullanılacak olan programın cihaza bağlantısı sağlanır. Bu işlemden sonra cam kapı kilidinin yerleştirilmesi yapılır. Pdks cihazı ile geçiş yapmak için okutma işlemi yapıldığında doğrudan kilit açılarak kapılar açılabilecektir.

Perkotek olarak Strike cam kapı kilitleri Türkiye dağıtıcılığını uzun yıllardan beri sürdürmekteyiz. Uygun fiyatlı cam kapı kilitleri için siz de doğru adrestesiniz. Üstelik bu kilitlerin sağlamlığı ve kalitesi de ispatlanmıştır. Türkiye dahil olmak üzere 16 farklı ülkeye de Strike cam kapı kilit satışı yapıyoruz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden siz de bize ulaşın ve geçişleri kontrol altına alın.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler