perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

CAM KAPI KİLİTLERİ FİYATLARI

Cam kapı kilitleri fiyatları, kullanılacak olan kilitlerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden cam kapı kilitleri fiyatları hakkında detaylı bilgi verebilmek mümkün olmamaktadır. Cam kapı kilitleri, cam kapıların sabit olan kısımlarında kullanılırlar. Bu kilitleri kullanabilmek için öncelikle kilidin sabit kısma, kullanılacak olan aparatın ise cam kapının hareketli olan kısmına monte edilmesi gerekmektedir. Cam kapı kilitleri aparatlara mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadırlar. Aparata yapışan kilitleri açmak için kapıyı kırmanız dahi fayda etmeyecektir. Kilit aparata bir kez yapıştığında ayırmak hiç de kolay olmamaktadır. Cam kapı kilitlerinin tutuş gücü de her kilit modelinde farklılık göstermektedir. Tutuş gücüne göre cam kapı kilitleri fiyatları değişiklik göstermektedir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike cam kapı kilitleri Türkiye dağıtıcısı olmamızdan ötürü bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygun olmaktadır. Cam kapı kilitlerinde tutuş gücü altmış kilogram, yüz seksen kilogram, iki yüz seksen kilogram, üç yüz elli kilogram, beş yüz kilogram ve bin kilogram arasında değişmektedir.

Cam kapı kilitleri fiyatları yanı sıra elektronik kilit fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Elektronik kilit karşılıkları ve elektronik kilitler, geçiş kontrol cihazları ile kullanılarak uzaktan kumanda veya buton ile kapılarınızı açmanıza imkan tanımaktadır. Elektrikli kilit karşılığı kullanılacak olan yerlerde kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmesi yeterli olmaktadır. Üstelik Strike kapı kilitlerinin dil mekanizmaları paslanmaz çelikten üretildiği için de uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım mümkün olacaktır. Bu kilitler enerji varken kapalı ve enerji varken kilitli olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahiptirler. Tutuş gücü bu kilitlerde beş yüz kilogram ile bin beş yüz kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Ahşap, demir, çelik, kompozit, Pvc veya pimapen tüm kapı yapılarında kullanılabilir olan farklı modelleri yer almaktadır.

Cam kapı kilitleri fiyatları teklifi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek cam kapı kilitlerini yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler