perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

DEVRİYE KALEMİ

Perkotek firması olarak personel takibine ait sistemlerle uzun yıllardır sektörde lider olarak siz değerli kullanıcılarımıza gerekli tüm desteği sağlamaktayız. Personel takibi denildiğinde ilk akla gelen personel giriş çıkışları da olsa özellikle vardiyalı çalışma grupları bulunan güvenlik personellerinin görevlerinin takibi bir hayli zordur. İlk etapta hedeflediğimiz, kullanıcılarımızın iş yükünü hafifletmek olup bu konuda bekçi kontrol sistemleri devriye kalemi ile kullanıcılarımıza gerekli desteği vermekteyiz. Yurtdışı menşeili ürünlerde Türkiye distribütörü olduğumu ve Türk mühendisler tarafından firmamız adına üretilen Guard Tour, Perguard, GuardX markalı ürünlerimiz kullanıcılarımıza bekçi kontrol sistemleri tedarik etmekteyiz. Tüm kullanıcılarımızın Türkiye genelinde aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Bekçi kontrol sistemleri; devriye kalemi, veri aktarım ve şarj ünitesi, bekçi kartları ve devriye noktalarından oluşmaktadır. Kullanım ve kurulumları bakımında gayet basit olup deneyimli destek ekimizden alınacak kısa bir eğitimle rahatlıkla kullanımı sağlanmaktadır. Kurulum aşamasında ilk yapılması gereken ilgili takip ve raporlamaların yapılacağı bilgisayara bekçi takip yazılımı kurulması ve bekçi takip sistemine ait gerekli sürücülerin tanımlanmasıdır. Sonrasında ise bekçilerin kullanacağı kartlarla beraber devriye turlarının yapılacağı noktalar bekçi takip yazılımına tanımlanır. Bu tanımlamaların ardından son aşama bekçilerin hangi saatler ve sürelerde devriye turlarını dolaşmaları gerektiği yazılıma tanımlanır. Yapılan bu tanımlamalar sonucu bekçi takip sistemi yazılımsal olarak kullanıma hazırdır. Kullanım aşamasında ise bekçiler ilk olarak kendilerine tanımlanan bekçi kartlarını devriye kalemine okuturlar ki o sırada deriye turuna hangi bekçinin görevde olduğu sistem tarafından anlaşılabilsin, sonrasında devriye turları için yerleştirilen noktalar sisteme tanımlanan zamanlarda sırası ile devriye kalemi tarafından okutulur. Bekçiler bu şekilde yapmaları görevi tamamlamış olurlar.

Bekçi takip yazılımında ilgili raporların alınabilmesi için öncelikle bilgisayar ile devriye kalemi arasında bağlantı sağlanarak veri transferinin yapılması gereklidir. Devriye kalemi içerisindeki bilgileri ortalama 5 yıla kadar saklayabilir, ancak alınacak raporların sorunsuz ve düzgün olabilmesi düzenli periyotlarla veri transferi yapılması ya da raporlamaların yapılacağı zaman veri transferinin yapılması tavsiye edilir. Bekçi takip yazılımında, ilk veri transferi yapılan tarih ile sonra veri transferi yapılan tarih arasında istenilen raporlar alınabilir. Üstelik devriye kalemi tamamen portatif ürünler olduklarından uzun ömürlü şarjları ile sürekli olarak şarj ihtiyacı duymazlar. Tam dolum yapılan şarj ile ortalama 1 ay kadar şarjlarının dayanabildiği görülmektedir. Kullanım yoğunluğunun çok fazla olmadığı bölgelerde ise şarjları 2 ay kadar dayanabilmektedir. Akıllı telefonlarda bulunan USB port üzerinden şarj edilebilmeleri kullanıcılara alternatif sunulmaktadır.

Devriye kalemi kullanım alanları gereği tamamen su geçirmez olup darbeye karşı dayanıklıdırlar. Ayrıca kalemin arkasında bulunan ağırlık merkezi yere düşürmelerde iç devrelerinin hasar almayacak şekilde düşüş göstermeleri hesaplanmıştır. Kalemin içerisindeki darbe sensörleri aracılığı ile kaleme yapılacak bilinçli ya da bilinçsiz darbeler kalemin hafızasına kaydedilir. Bunun sonucunda alınacak darbe raporlarında hangi görevlide darbelerin oluştuğu saptanarak bekçil devriye kalemi nasıl kullandığı da anlaşılabilir. Modellere göre farklılık gösteren ve devriye kalemi üzerinde bulunan fener özelliği ile gece vardiyalarında bekçilere kolaylık da sağlamaktadır. Bekçi sistemine ait yaşanacak donanımsal sorunlar halinde deneyimli destek ekibimiz ile irtibata geçilerek yaptıracakları yönlendirmeler sonucunda kullanıcıların sisteme müdahale etmeleri sağlanmaktadır. Yazılımsal bir sorunda ise destek ekibimiz uzak masaüstü bağlantıları direkt olarak yazılıma müdahale edebilirler. Böylece sorunlar anlık olarak giderilerek kullanıcılarımızın mağdur olmaları engellenmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler