perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EAS TAG

Eas tag, mağaza ürün koruma sistemlerinde ürünlerin üzerinde kullanılarak, ürün güvenliğini sağlarlar. Sensitive eas tag modellerinde iki farklı seçenek yer almaktadır. Bunlar; kâğıt eas tag ve sert plastik eas tag. Hangisinin kullanılacak olduğu, mağazanızda satışı yapılmakta olan ürüne göre değişiklik göstermektedir. Kâğıt eas tag, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler genellikle market gibi yerlerde kullanılır. Ürün paketlerinin üzerine yapıştırılabilirler. Aynı zamanda elektronik eşya mağazalarında, kozmetik mağazalarında, ayakkabı mağazalarında da sıkça eas tag kullanılmaktadır. Ürünlerin kutularının üzerine yapıştırılabilirler. Sert plastik eas tag ise ürünlerin üzerine takılarak kullanılır. Bu etiketler genellikle giysi mağazalarında kullanılmaktadır. Giysi mağazalarında satışta olan her ürünün üzerine takılarak kullanılan eas tag, çıkarılması da çok zordur. El yordamı ile eas tag çıkarılmak istenirse, ürüne ciddi ölçüde zarar verilmektedir. Bunun için ürünün satın alınması ile birlikte etiketlerin, mağaza kasa görevlilerince çıkarılması gerekmektedir. Kâğıt etiketlerin ürün üzerinden çıkarılması için etiket öldürücü kullanılır. Etiket öldürücü ile etiket pasif hale getirilir ve antenlerden geçiş yaparken, antenlerin alarm vermesi bu şekilde engellenir. Sert plastik etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması için ise etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Etiket sökücü olmadan eğer ürünlerin üzerinde yer alan etiketleri sökmek isterseniz, bunu başaramazsınız ve ürüne geri dönüşü mümkün olmayan zararlar verirsiniz.

Eas tag kullanılmakta olan sistemlerimizde iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bunlar; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve RF mağaza ürün koruma antenleridir. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmaktadır. Bu antenler, Dexilon teknolojisi ile üretilmişlerdir. TX + RX ya da mono olarak da çalışabilmekte olan bu antenlerin, çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasından geçişi yapılacak olan ürün üzerinde eğer etiket varsa modeline göre ışıklı ve sesli olarak alarm verilmektedir. Bu anten çiftleri arasındaki mesafe de tamamen kullanılacak olan eas tag modeline göre değişir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile kâğıt etiketleri kullanmak isterseniz, anten çiftleri arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Bu antenler ile sert plastik etiketleri kullanmak isterseniz de anten çiftleri arasındaki mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilmektedir.

Eas tag kullanılmakta olan RF mağaza ürün koruma antenleri de çift olarak kullanılmaktadırlar. Bu anten çiftleri arasındaki mesafenin de iyi belirlenmesi gerekir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansı ile çalışmaktadır. RF mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte 4x4 eas tag, 5x5 eas tag, r50 eas tag, golf eas tag, square eas tag, sun eas tag ve mini eas tag gibi etiket modellerini güvenle kullanabilirsiniz.

Eas tag kullanılmakta olan sistemlerimizin fiyatları da çok uygundur. Siz de eas tag sistemleri hakkında eğer çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz, tek yapmanız gereken sadece bizi aramak. Arayın ve daha fazla zaman kaybetmeden ürünlerinizi korumaya başlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler