perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

EL DEDEKTÖRLERİ

Günümüzün en kullanışlı ürünleri arasında baş sıralarda yer alan el dedektörleri, genel olarak kalabalık ve ziyaretçilerin sıklıkla ziyaret ettiği alanlarda tercih edilmekte ve sorunsuz bir şekilde insanların can sağlığını korumaktadır. Alışveriş merkezleri, metrolar, adliyeler, belediyeler gibi güvenlik görevlilerinin yer aldığı tüm alanlarda kesin ve kalıcı sonuçlar sunan bu ürün tipi, Perkotek olarak sizlere %100’e kadar güvenlik önlemi almanızı sağlıyor ve uygun fiyatlardan ürünü sipariş etme olanakları veriyor.

Bilindiği gibi toplumsal huzurun sağlanması açısından silah, bıçak ve bomba gibi insanların can sağlığını etkileyen ürünleri tespit etme açısından el dedektörleri çok kullanışlı ve kapsamlı bir ürün olarak bilinmektedir. Aksi bir durum düşünüldüğü zaman ise telafisi olmayan sonuçlarla karşılaşma durumu söz konusu olabilir. Bu noktada ise güvenlik önlemlerini arttırma maksadı ile Perkotek olarak siz değerli müşterilerimize tüm güvenlik ekipmanlarını sunmaktan geri kalmıyor ve kaliteli ürünleri en ayrıntılı şekilde sunuyoruz. SECUDA marka el dedektörleri, hassas ve hızlı bir yapı ile çalışmakta ve derinden tarama özellikleri ile en iyi sonuçları sizlere sunmaktadır. El dedektörlerine yoğunluğa sahip olan bir metal yaklaştırıldığı zaman uyarı vermektedir. Bu uyarı ile beraber metal parçalar anında tespit edilir ve sizlerin daha kapsamlı bir şekilde üst araması yapmanızı sağlar. Ayrıca el dedektörleri kendiliğinden ayarlanabilir özelliklere sahip olduğundan ötürü toka, kemer ve anahtarlık gibi az metal kapsayan ürünleri de tespit edip, duruma göre hareket etmenizi sağlamaktadır. Kapıda belli bir trafik oluşturmamak adına az metal yoğunluğu olan ürünleri es geçebilecek şekilde hassasiyet ayarları yapma olasılıklarınız söz konusudur. Ayrıca hassasiyet arttırıldığı zaman tüm metal parçalar kısa sürede tespit edilir ve en iyi sonuçları alabilme olanakları da sizlere tanınır.

Çalışma frekansı 22 KHz olan el dedektörleri, etrafın manyetik kirliliğinden etkilenmeme özelliklerine sahiptir. 9 voltluk bir batarya ile kullanılan bu ürün tipi, pil bitmeye yakın da sesli ve ışıklı uyarılarla sizlere “şarj edebilme” olanaklarını sunmaktadır. Her geçen gün yaygınlaşan bu ürün türü, Perkotek güvencesi ile herhangi bir sorun yaşamadan güvenlik önlemlerini arttırmanızı sağlamaktadır. Ayrıca kapı tipi metal dedektörü ile desteklendiği zaman %100’e kadar güvenlik önlemleri alınacağı gibi, güvenlik görevlilerinin de anında müdahale etme olanakları söz konusu olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kaliteli ürünleri sunma ve kullanım alanı yaratma hususunda sıkı çalışmalar yapmakta ve her daim ileriye yönelik ürünleri keşfetme olanakları tanımaktadır. Bu sayede ise kaliteli ürünlerin tamamına ışık hızında ulaşabileceğiniz gibi, sorunsuzca da kullanım alanlarının yaratılmasına yardımcı olabileceksiniz. Uygun fiyatlardan dünyaca ünlü markaları sizler için satışa sunan Perkotek, güvenlik ekipmanları konusunda da Türkiye’nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Siz de en kaliteli ve kapsamlı ürünlere ulaşmak ve kullanım alanı yaratmak istiyorsanız hız kesmeden bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Her geçen gün güvenlik önlemlerinin arttırıldığı ülkemiz de siz de çalışanlarınızı ve ziyaretçilerinizi riske sokmamak adına bu gibi cüzi miktarlara satın alınabilen ürünleri almayı es geçmeyin. El dedektörlerini sizlere en kullanışlı şekilde sunan firmamız, fiyatlandırma konusunda da cüzi yaklaşımlar sergiliyor ve en kaliteli ürünleri, olabildiğince uygun fiyatlara sizlere sunmayı ihmal etmiyor. Perkotek olarak diğer tüm güvenlik ekipmanlarını görüntülemek adına web sitemize girişinizi yapabilir, ürünlerin tamamını da ayrıntılı bir şekilde incelemenin keyfini sürebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi alternatif seçenekleri ile beraber sunuyor, kesenize uygun bir fiyat orantısı ile güvenlik ekipmanları almanızı sağlıyoruz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler