perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL METAL DEDEKTÖRÜ

El metal dedektörü, metal eşyaların tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. El metal dedektörü; kapı tipi metal üst arama dedektörü ve xray bagaj arama ve tarama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında çok daha yüksek güvenlik elde edilmektedir. Bu dedektörler, her türlü metali anında tespit edebilirler. Silah, tabanca, bıçak gibi tüm kesici ve delici aletler anında tespit edilebilmektedir. El metal dedektörüne herhangi bir metal yaklaştırıldığında eğer bu metal büyük bir metal ise uzaktan, küçük bir metal ise yakında dahi tespit edilebilmektedir. Yani metallerin boyutunun da pek bir önemi yoktur. Her türlü metal anında tespit edilebilmektedir.

El metal dedektörünün çalışma frekansı 22 khz’dir. Çalışma voltajı ise 9’dur. Bu dedektör ile demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilirsiniz. Üstelik bataryasının düşük olması durumunda da sesli ve ışıklı olarak alarm vermektedir. Verilen bu alarma göre de bataryası opsiyonel olarak şarj edilerek, kullanıma hiç kapanmadan sorunsuzca devam edilebilmektedir. El metal dedektörünün hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Bu sayede kemer tokası ya da madeni para gibi metaller tespit edildiğinde titreşim vermesi engellenir ve böylece yanlış yere alarm vermez. Ayrıca el metal dedektörünün deri kılıfı sayesinde taşınması ve muhafaza edilmesi de çok kolaydır. Deri kılıfı hem şık bir görüntü sunar hem de olumsuz, kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermektedir.

El metal dedektörü, yüksek duyarlılık ve seçiciliğe sahiptir. Geniş tarama alanlarına sahip olmaları ile de pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. El metal dedektörü kullanım alanları alışveriş merkezleri kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, belediyeler, okullar, fabrikalar, hava alanları gibi pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilmektedir. Kolay kullanımları ile kullanıcıları için asla sorun yaratmazlar. Üstelik el metal dedektörünün kılıfı portatif ve rahat olduğu için güvenlik görevlileri asla sorun yaşamazlar.

El metal dedektörü hakkında en çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu dedektörlerin fiyatlarıdır. El metal dedektörü, çok uygun fiyatlara sahiptir. Yüksek kalitesi ve sağlamlığı ile nasıl bu kadar ucuz fiyata sahip olduğunu da merak edilmektedir. Bunun nedeni, Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Secuda el metal dedektörü Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdır. Yani uygun fiyat garantisi her daim geçerlidir. Ayrıca herhangi bir arıza durumunda profesyonel sistem destek ve teknik ekibimizden yardım alınabilmektedir. El metal dedektörü fiyat teklifi almak için profesyonel ve uzman satış danışmanlarımız ile irtibata geçiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler