perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL TİPİ METAL DEDEKTÖR

El tipi metal dedektör, kişilerin üzerlerinde yer alan metallerin tespit edilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Secuda el tipi metal dedektör satışı, firmamız kurulduğu günden itibaren başarı ile devam etmektedir. Peki, Secuda el tipi metal dedektör nerelerde kullanılıyor ve ne işe yarıyor? Kişilerin üzerlerinde ya da eşyalarının içerisinde yer alan metalleri tespit etmek için kullanılmakta olan Secuda el tipi metal dedektör, günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmaktadır. Geniş bir tarama alanına sahip olmalarından ötürü kullanım alanları da oldukça geniş olan Secuda el tipi metal dedektör, günümüzde özellikle alışveriş merkezlerinde kullanılıyor. Alışveriş merkezleri dışında otellerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, fabrikalarda ya da işletme girişlerinde metal taraması yapabilmek için kullanılmakta olan Secuda el tipi metal dedektör, hava alanlarında da kullanılabilir. Yani Secuda el tipi metal dedektörün kullanım alanları, metal olan her alan diyebiliriz. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Secuda el tipi metal dedektör, günümüzde her geçen gün de güvenliğe ihtiyaç duyulan çok daha geniş alanlarda kullanılabilmektedir.

Secuda el tipi metal dedektör, bir metal yaklaştırıldığında o metal küçük bir parça ise yakından ve büyük bir metal ise uzaktan dahi tespit edebilmektedir. Metalin tespit edildiği, titreşimli olarak uyarı vermesi ile anlaşılır. Titreşimli olarak uyarı verdiğinde, orada metal var demektir.

Secuda el tipi metal dedektör, 22 khz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. 9 voltluk çalışma voltajı bulunan Secuda el tipi metal dedektör, kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve x ray bagaj arama cihazları ile birlikte kullanılabilir. Böylece kapı dedektörleri ile kişilerin üzerinde taşıdıkları metaller yakalanabilir. X ray bagaj arama cihazları ise kişilerin üzerindeki çanta, bavul, poşet gibi eşyaların içerisinde yer alan metaller tespit edilir. Bu tip durumlarda geçiş yapan kişilerden şüphelenildiğinde, Secuda el tipi metal dedektör ile tekrardan bir tarama yapılabilmektedir. Sesli ve ışıklı olarak da uyarı verebilen Secuda el tipi metal dedektör, deri bir kılıfa sahiptir. Deri kılıfı sayesinde çok rahat bir kullanım imkânı sunar. Sağlam ve ergonomik tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Secuda el tipi metal dedektör, yüksek seçicilik ve duyarlılığa sahiptir. Metalleri bu sayede hızlıca tespit edebilir. Zaten kullanımları da çok basittir.

Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan Secuda el tipi metal dedektör hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu dedektörlerin fiyatlarıdır. Secuda el tipi metal dedektör fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Satın almak isterseniz tek yapmanız gereken şey sadece bizi aramak. Uygun Secuda el tipi metal dedektör fiyatları sayesinde siz de artık 7/24 güvende olabileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler