perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTROMANYETİK KİLİT

Elektromanyetik kilit sistemleri, günümüzde acil çıkış kapılarının yanı sıra, ofis kapılarında, bina girişlerinde ve buna benzer güvenlik gerektiren tüm kapılarda kullanılmaya başlanmıştır. Personel devam kontrol sistemleri ile sıkça kullanılan elektromanyetik kapı kilitleri, bu cihazlardan gelen tetik ile geçiş yetkisini verebilmektedir. Özellikle bina girişlerinde elektromanyetik kilit sistemi ve kartlı geçiş kontrol sistemi kullanılarak, anahtar taşıma yükünden kurtulmaya başlanmıştır.

Elektromanyetik kilitler, kapılarınızın kontrollü olarak açılmasını sağlayan kilit sistemleridir. Adından da anlayabileceğiniz gibi bu kilitler, elektrik ile çalışan mıknatıslı sistemlerdir. Bu sistemde yer alan kilidin devreye girebilmesi için elektriğe ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer elektrik olmazsa elektromanyetik kilitler çalışmasını sürdüremez. Tutma güçleri kilitlerin özelliklerine göre farklılık gösterirken, 60 kilogram ile 1500 kilogram arasında bir çekim kuvvetine sahip farklı elektromanyetik kilit modelleri yer almaktadır. Elektromanyetik kilit sistemleri giriş ve çıkış yaptığınız kapılarda rahatlıkla kullanılabilir. Tüm güvenlik talebinizi karşılayabilecek ve yüksek tutma kuvvetine sahip elektromanyetik kilit sistemleri kurulumu da oldukça basittir. Farklı modelleri ile kullanıldıkları her alanda (ofis, ev, iş yeri, plaza) uygun çözümler sunacaktır. Acil giriş veya acil çıkış kapılarında da güvenle kullanabileceğiniz şık ve modern tasarımları ile kullanıldıkları her alanda muazzam bir görüntü oluşturan elektromanyetik kilit sistemlerimiz aşağıda listelenmiştir.

ELEKTROMANYETİK KİLİT APARATLARI VE BUTONLARI

Elektromanyetik kilit; tahta, cam, PVC vb. kapılarda kullanıma uygundur. Bu kilit sistemlerimizi kapılarınız her ne şekilde olursa olsun montaj yapmak için kullanılan aparatlar mevcuttur. L ve Z elektromanyetik kilit aparatı olarak bilinen aparatlar ile kilitleri istediğiniz şekilde monte edebileceksiniz. Dayanaklı ve kaliteli oluşu sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Elektromanyetik kilit sistemleri ile kart okuyucular, yüz tanıma sistemleri ve parmak izli personel takip sistemleri ile uyumlu çalışarak kontrol edilebildiği gibi butonlar ile de kontrol edilebilir. Elektromanyetik kilit kontrol butonlarımız aşağıda listelenmiştir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları