perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Elektronik Kabin Kilitleri: Güvenli ve Dayanıklı Çözümler!

Elektronik kabin kilitleri ile değerli eşyalarınız güvende olacak! Kabinlerde bulunan eşyalarınızı, siz o alandan ayrıldıktan sonra artık merak etmenize gerek kalmayacak. Her türlü metal dolaba ya da ahşap dolaba takılabilen elektronik kabin kilitleri, dokunmatik bir ekrana sahiptir. Yeni nesil olan elektronik kabin kilitleri ile anahtarımı unuttum derdine de artık bir son veriyoruz! Firmamız tarafından satışa sunulmuş olan elektronik kabin kilitleri, dokunmatik tuşlara sahiptir. Bu tuşlar ile elektronik kabin kilitlerine bir şifre belirlemesi yapabilirsiniz. Böylece şifreyi bilmeden kimse dolabınıza, çekmecenize ya da kabininize el süremez. Bu da güvenliği sağlayabilmek için harika bir seçenektir. Üstelik elektronik kabin kilitleri, ahşap ve metal dolaplara da takılabilmektedir.  Elektronik kabin kilitlerine sabit olan bir şifre belirleyebileceğiniz gibi isterseniz her defasında değiştirilebilir olan bir şifre tanımlaması da yapabilirsiniz. Çok kolay bir kullanıma ve montaja sahip olan elektronik kabin kilitleri, pillerinin gücü azaldığında alarm vermeye başlamaktadır. Alarm verseler de pil gücü azaldığında 200 defaya kadar da açma yapabilmeleri mümkündür. Elektronik kabin kilitleri alarm verdiklerinde pilleri anında kolayca değiştirilerek kullanıma devam edilebilecektir.

Elektronik kabin kilitleri kullanım alanları çok geniştir. Ofislerde bulunan dolap ve çekmecelerde, evlerde yer alan çekmece ve dolaplarda, soyunma odalarında bulunan dolaplarda, saunalarda yer alan dolaplarda, telefonların şarj edildiği kabinlerde ve dolaplarda, okullarda kıyafet bırakılan dolaplarda, spor salonları ve spor merkezlerinde yer alan kişisel eşya dolaplarında, fabrikalarda personellerin giyinmesi için kullanılan dolaplarda, emanet dolaplarında, kitaplıklarda, çelik raflarda, etajer çekmecelerinde, alışveriş merkezlerinde yer alan emanet dolaplarında, tehlikeli madde ve silahların saklandığı dolaplarda kullanılabilmektedir.

Elektronik kabin kilitleri çalışma ısısı -5 derece ile +50 derece arasında değişmektedir. Elektronik kabin kilitlerini üstelik 22 milimetrelik kalınlığa kadar olan tüm dolaplara takabilirsiniz. Ebatları 93 mm * 38 mm * 14.2 mm olan elektronik kabin kilitleri çok da uygun fiyatlara sahiptir. Uygun fiyatları sayesinde kolayca satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Satın almak ya da çok daha fazlasını öğrenmek için hemen şimdi bizi arayın!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler