perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK KAPI

Elektronik kapı sistemleri, geçişlerin çok daha kontrollü bir hal alması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan kilitlerin farklı modelleri bulunmaktadır. Elektronik kapı sistemleri kilitleri; elektronik kapı kilit, manyetik kapı kilitleri ve selenoid kapı kilitleri olmak üzere farklılık göstermektedir. Montajı oldukça kolay olan elektronik kapı kilitleri, kapılardan yapılacak olan geçişlerin kontrollü ve güvenli olması için harika bir seçenektir. Elektronik kapı kilitleri ve elektronik kilit karşılıkları, tüm personel devam kontrol sistemleri cihazları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilir. Bu kilitler, uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilebilirler. Böylece özellikle ofislerde kapıların çok daha kolay olarak açılması sağlanmaktadır. Yani kapıyı açmak için yerinizden kalkmanıza gerek kalmayacaktır. Elektronik kapı kilitlerinin karşılıklarının kullanılacak oldukları yerlerde kapıların sabit kısımlarındaki dil karşılıklarının değiştirilmeleri yeterli olmaktadır. Strike elektronik kapı dil mekanizmaları da paslanmaz çelikten olduğu için uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlanabilmektedir. Elektronik kapı kilitlerinde tutuş gücü 500 kilogram ile 1500 kilogram arasında değişiklik göstermektedir.  Ahşap, Amerikan, tahta, demir, çelik veya pimapen tüm kapı yapılarına uygun olan bir modeli yer almaktadır.

Selenoid bold pimli olan elektronik kapı kilitleri ise paslanmaz kapı dilinin hareketli olan kısmına saplanmaları ile çalışmaktadırlar. Bu kilitlerin de tutuş güçleri 800 kilogram ile 2000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Manyetik kapı kilitleri ise cam kapılarda kullanılmakta olan kilitlerdir. Bu kilitlerin kullanımı için yanında aparatlarının da birlikte kullanılıyor olması gerekmektedir. Bunun için kapının sabit olan kısmına kilit ve hareketli olan kısmına da aparatın takılması gerekmektedir. Kilit aparata mıknatıslama mantığı ile yapışmaktadır. Kilit aparata yapıştığı anda kapıyı kırsanız bile açmanız mümkün olmaz. Tutuş gücü bu kilitlerde 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 500 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Üstelik bu kilitler de butonlar ile tetiklenebilmektedir.

ELEKTRONİK KAPI FİYATLARI

Elektronik kapı fiyatları oldukça merak edilmekte. Ancak elektronik kapı sistemleri fiyatları için net bir fiyat, ancak kapı yapınızın bilinmesi ile verilebilmektedir. Ayrıca elektronik kapı fiyatlarını kullanacak olduğunuz pdks cihazın modeli de belirlemektedir. Bunun için elektronik kapı fiyatları hakkında net bir fiyat bilgisi almak isterseniz öncelikle bunları belirlemelisiniz. Eğer tek başınıza karar veremiyorsanız, profesyonel satış danışmanlarımızdan da destek alabilirsiniz. Perkotek Teknoloji olarak Strike elektronik kapı sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için de elektronik kapı fiyatlarının firmamızda oldukça uygun olduğunu hatırlatırız!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler