perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

ELEKTRONİK KART BASKI MAKİNASI

Elektronik kart baskı makinası, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamaktadır. Kullanılan kartlı geçiş sistemlerinden bahsedelim. Bu kartlı geçiş sistemlerinin dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone kartlı cihazlar, online kartlı cihazlar, offline kartlı cihazlar ve panelli kartlı cihazlardır. Standalone kartlı cihazlar, çalışmasına bilgisayarlardan bağımsız olarak devam eden cihazlardır. Bu cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart tanımlaması yapılması gerekir. Master kart üzerine de elektronik kart baskı makinası ile baskı yapılabilmektedir. Online kartlı cihazlar ise çalışmasına bilgisayar bağlantısı ile devam eden cihazlardır. Pek çok modelinde şifreli olarak da geçiş yapma özelliği de bulunmaktadır. Offline kartlı geçiş cihazları ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar, genellikle personel takip sistemlerinde kullanılmaktadır. Panelli kartlı cihazlar ise aptal terminal olarak adlandırılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, panel olmadan çalışmasına devam edemezler. Genellikle apartmanlarda, sitelerde oldukça sık olarak tercih edilmektedir.

Elektronik kart baskı makinası ise kartlı geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan tüm kartların üzerine baskılar yapılabilmektedir. Elektronik kart baskı makinasının tek yüze baskı yapabilen ve çift yüze baskı yapabilen olmak üzere iki farklı modeli yer almaktadır. Tek yüze baskı yapabilen elektronik kart baskı makinası ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapılabilir. Bu baskılar, renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen elektronik kart baskı makinası ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Kullanımı çok kolay olan elektronik kart baskı makinasının normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Kurulumu da bir o kadar basittir. Bilgisayarınızda hangi işletim sistemi olursa olsun, elektronik kart baskı makinasını güvenle kullanabilirsiniz. Tek yüze baskı yapabilen elektronik kart baskı makinası ile 300 dpi’lik çözünürlükte baskı yapılmaktadır. Yani yapılan baskılar oldukça kaliteli olmaktadır.

Çift yüze baskı yapabilen elektronik kart baskı makinası ile kartların her iki yüzüne de baskılar yapabilirsiniz. Kartın bir yüzüne isim, soy isim, çalışılan departman vb. gibi bilgilerin baskısı yapılırken, arka yüzüne firma adı ve firma logosu baskısı yapılabilmektedir. Bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz olabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen elektronik kart baskı makinası ile saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı ve saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen elektronik kart baskı makinası, tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilir. Kullanımları ve kurulumları oldukça basittir. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Elektronik kart baskı makinası kullanılarak kartların üzerine yapacağınız baskılar, çok daha uygun maliyetlerde olmaktadır. Elektronik kart baskı makinası ile kartların üzerine yapılacak olan baskıları isterseniz kendiniz tasarlayabilir, isterseniz hazır olan tasarımları kullanabilirsiniz. Perkotek Teknoloji olarak Ciaat ve Sunlight elektronik kart baskı makinasının Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Satın almak için en uygun fiyatları bizden alacaksınız. Daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler