perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN GÜZEL PARMAK İZİ

En güzel parmak izi sistemi denilince akla ilk olarak tabi ki Magic Pass parmak izi okuma sistemleri gelmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, bu cihazların oldukça kaliteli olmaları ve aynı zamanda da çok uygun fiyatlara satılıyor olmasıdır. Çünkü Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izi okuma cihazlarının Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. En güzel parmak izi cihazlarını oldukça geniş alanlarda tercih edebilirsiniz. Bunların başında personel takibi yapacağınız işletmeler, plazalar vb. gelse de aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tabi ki tüm bu alanlarda sadece personel takibi değil, aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi, öğrenci takibi ve geçiş kontrol takibi için de kullanılabilmektedirler. Zaten tüm bu alanlarda kullanılabilir olan tüm en güzel parmak izi cihazlarının birçok modeli ile de kartlı ve şifreli geçiş yapabilme olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede cihazların hem kayıt kapasitesi de arttırılmış olacaktır. Yani parmak izi tanımlı olmayan kişilerin kart ve şifre kullanarak geçiş yapması da mümkün olacaktır. Hem parmak izi okunmayan kişiler bu şekilde geçiş yaparak, geçiş engellemelerinin önüne de geçilmiş olacaktır.

En güzel parmak izi cihazlarının işe yarar pek çok özelliği bulunur. Bunlardan bir tanesi Türkçe ve sesli olarak geri bildirim verebilmeleridir. Bu sayede kişiler parmak izlerini okuttuklarında sesli ve Türkçe olarak teşekkür edebilirler. Parmak izi okunmadığında ise tekrar okumanız için bildirim vermektedir. Bu cihazlara üstelik bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deformasyon olması gibi durumlarda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapabilmek mümkün olmaktadır. Bu da geçişin asla aksamaması anlamına gelmektedir.

En güzel parmak izi cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapılarında kilitlerin kullanılması gerekir. Her kapı yapısına uygun olan farklı bir kilit bulunması sayesinde, her türlü kapıya tetik verebilmek mümkündür. Bu sayede ahşap kapılar, demir kapılar, Amerikan kapılar, pvc kapılar, tahta kapılar vb. tüm kapıların kilitler ile açılması sağlanabilmektedir. En güzel parmak izi cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekir. Daha sonra da beraberinde kullanılacak olan cihaza bağlantısının yapılması gerekir. Bu işlemden sonra parmak izi tanımlı olan kişiler okutma yaptıklarında kolayca geçiş yapılabilecektir.

En güzel parmak izi cihazları hakkında çok merak edilmekte olan bir konu da bu cihazların fiyatlarıdır. Magic Pass parmak izi cihazları Türkiye distribütörü olan firmamız, bu cihazlar için en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Yani sağlam ve kaliteli tüm parmak izi okuma cihazlarını oldukça uygun fiyatlara satın alarak kullanabilirsiniz. Uygun fiyata garantisi ile satın almak için hemen şimdi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler