perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

FABRİKA PDKS

Fabrika pdks cihazları, personelleri takip etmek için kullanılacak olan cihazlardır. Bu cihazların kullanılan üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma fabrika pdks cihazı, parmak izi fabrika pdks cihazları ve kartlı fabrika pdks cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Ancak kullanım şekilleri açısından farklılık gösterdiğini de söylememiz gerekmektedir. Öncelikle yüz tanıma fabrika pdks cihazların kullanımından bahsedelim. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüz algoritmasını okuyarak geçiş yapmasını sağlamaktadır. Yüz tanıma fabrika pdks cihazlarında, kişilerin alın, burun ve çene kısımlarında bulunan algoritma kayıt edilmektedir. Bu algoritma her insanın yüzünde farklı olduğu için de kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutarak geçiş yapması gibi bir durum değildir. Bu sayede bu cihazlar günümüzde fabrikalarda personellerin takip edilmesi için çokça kullanılmaktadır. Eğer fabrikada personellerin geçiş yapacak oldukları alanlar dış ortamlarda ise ona uygun olan bir model de bulunabilmektedir. Bu cihazların birçok modelinde yüz tanımanın yanı sıra aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer almaktadır. Bu sayede geçiş şekilleri ve kayıt kapasitesi de yüz tanıma fabrika pdks cihazlarında artış gösterecektir. Pek çok yüz tanıma fabrika pdks cihazımızda dahili batarya özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda bile cihazı kullanıma devam edebilirsiniz.

Parmak izi fabrika pdks cihazları, kişilerin parmaklarının uç kısımlarda yer alan izi okuyarak geçiş yapmanızı sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için öncelikle kişilerin parmaklarında yer alan izin cihazlara tanıtılması gerekmektedir. Bu iz her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahip olduğu için hiçbir personelin bir başka personel yerine parmak izini okutarak geçiş yapması gibi durum söz konusu olmaz. Bu da parmak izi fabrika pdks cihazlarının çok güvenli olduğunu kanıtlamaktadır. Bu cihazların pek çok modeli parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı sunar. Bu sayede hem cihazlardaki kayıt kapasitesi arttırılır hem de geçiş şekilleri artmış olur. Parmak izi fabrika pdks cihazları ile kapılara ve turnikelere tetik verebilmek de mümkündür. Kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekirken, turnikelere tetik vermek için bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması yeterli olacaktır.

Kartlı fabrika pdks cihazları ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapmak için her personele özel olarak bir adet kart tanımlaması yapılması gerekir. Tanımlanacak olan bu kartların proximity ve mifare kart olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen cihazların modeline göre değişiklik göstermektedir.

Fabrika pdks cihazları ile personelleri takip etmek için bu cihazlar ile birlikte personel takip programının kullanılması gerektiği de unutulmamalıdır. Program sayesinde personellerin tüm giriş ve çıkış bilgileri, devamsızlıkları, avans, maaş gibi tüm bilgileri raporlamaları şeklinde alınabilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları