perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

FARGO CARD PRİNTER

Fargo card printer, kartlı geçiş sistemlerinde kullanılmakta olan kartların üzerine baskılar yapabilmenizi sağlamakta olan yazıcılardır. Bu yazıcılar ile kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan tüm cihazlarda tercih edilen kartlar üzerine baskı yapabilirsiniz. Öncelikle takip yapacağınız cihazlardan bahsedelim. Bu cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller; standalone kartlı geçiş cihazları, online kartlı geçiş cihazları, offline kartlı geçiş cihazları ve panelli kartlı geçiş cihazları olarak adlandırılmaktadır. Standalone kartlı geçiş kontrol cihazları, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar genellikle depo, fabrika, site ve apartman gibi yerlerin girişlerinde kullanılmaktadır. Standalone kartlı cihazlara kart tanımlaması yapabilmek için öncelikle master kart tanımlanması gerekmektedir. Master kartların üzerine de fargo card printer ile baskılar yapılmaktadır. Online kartlı geçiş kontrol cihazları ise çalışmalarına bilgisayar bağlantısı olmadan devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları çok basittir. Offline kartlı geçiş kontrol cihazları da bilgisayar bağlantısı olmadan devam edebilen cihazlardır. Bu cihazlar, genellikle personel takibi yapmak için kullanılmaktadır. Kullanımları çok basit olan bu cihazlarda kullanılan kartlara fargo card printer ile baskılar yapılarak, personel tanıtım kartı olarak kullanabilirsiniz. Panelli kartlı geçiş kontrol cihazları da panel bağlantısı olmadan çalışmasına devam edemeyen cihazlardır. Bu cihazlar, aptal terminal olarak adlandırılmaktadır. Aptal terminaller, hafızalarında hiçbir bilgiyi tutamazlar.

Fargo card printer’ın iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar tek yüze baskı yapabilen fargo card printer ve çift yüze baskı yapabilen fargo card printer olarak adlandırılmaktadır. Tek yüze baskı yapabilen fargo card printer ile kartların sadece bir tek yüzüne baskı yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskıda kişilerin isimleri, soy isimleri, çalışılan departman, kişilerin fotoğrafları, firma adı ve firma logosu gibi bilgilerin baskısı bulunabilmektedir. Bu baskılar renkli ya da siyah – beyaz olarak yapılabilmektedir. Tek yüze baskı yapabilen fargo card printer ile kartların üzerine saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı yapılabilir ve bu baskılarda 16,7 milyondan fazla renk bulunmaktadır. Çift yüze baskı yapabilen fargo card printer ile saatte 1400 adette siyah – beyaz baskılı kart basımı yapılabilmektedir.

Çift yüze baskı yapabilen fargo card printer ile de kartların her iki yüzüne de baskı yapılabilmektedir. Bu baskılarda kartların bir yüzüne kişilerin ismi, soy ismi, çalıştıkları departman gibi bilgilerin baskısı yapılırken arka yüzüne firma isimleri ve firma adı gibi bilgilerin baskısı yapılabilmektedir. Çift yüze baskı yapabilen fargo card printer, saatte 180 adet renkli baskılı kart basımı ve saatte 1400 adet siyah – beyaz baskılı kart basımı yapabilmektedir. Kullanımları oldukça basit oldukları için her son kullanıcı kolayca kullanabilecektir. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabildikleri için de her türlü bilgisayarda tercih edilebilmektedir. Fargo card printer ile siz de kartların üzerine yapılacak olan baskıları kendiniz yaparak çok daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler